Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="247414"]
Фітнес та дієти

Мікротренування: як за 4 секунди покращити метаболізм та настрій

0
Маленьке тренування – великі переваги! Саме так можна описати систему занять із постійними вправами протягом дня. Оч

Маленьке тренування – великі переваги! Саме так можна описати систему занять із постійними вправами протягом дня. Дуже корисно для офісних працівників та всіх, хто веде сидячий спосіб життя. Докладніше читайте у статті.

Короткі тренування для дому

Джерело: freepik

Багато хто вважає, що спортивний спосіб життя вимагає багато часу та старанних тренувань. Мовляв, якщо ти не вилазиш із зали, ледве стоячи на ногах, обливаючись потім і сльозами, заняття пройшло даремно. Однак це зовсім не так.

Оскільки більшу частину часу ми проводимо в сидячому положенні, що негативно позначається на нашому здоров'ї, короткі тренування ідеально підійдуть як рятувальний круг від малорухливого способу життя.

У чому суть мікротренувань?

Сенс полягає в активному фізичному навантаженні з невеликою перервою. Таке тренування включає одну або кілька вправ. Як з'ясували вчені завдяки своїм експериментам, мікротренування добре впливають на фізичну форму як професійних спортсменів, так і любителів.


Щоб ефект від них був відчутним і зримим, важливо займатися кілька разів на день весь робочий тиждень. Наприклад, ви працюєте 8-9 годин, тобто за день практично не встаєте, мало рухається, що негативно впливає на стан. Щоб уникнути проблем у майбутньому, рекомендується виконувати 4-секундні вправи по 5 разів на годину. Користуйтеся таймером, щоб контролювати час і не забувати про заняття.

Джерело: Unsplash

Чим корисні мікротренування?

  • Поліпшують стан метаболізму та знижують рівень тригліцеридів у крові.
  • Ідеально підходять для тих, хто обмежений у часі.
  • Поліпшують фізичний стан та самопочуття.
  • Добре підходять для жироспалювання.
  • Регулярно активізують роботу м'язів, що набагато корисніше за разові надмірні навантаження в залі.

У ході дослідження експерти довели, що працівникам і фрілансерам до вподоби саме короткі систематичні тренування. Вісім добровольців (чотири жінки та чотири чоловіки) 8 годин сиділи в лабораторії, при цьому роблячи перерву на 4-секундні спринти. Вправи проводилися на спеціалізованому велотренажері з інерційним навантаженням. З його допомогою можна швидше досягти максимальної енергії, тим самим отримавши більше користі та енергії від заняття.

Однак якщо велотренажера немає, то не біда. Головне - включати інтенсивні вправи в робочий день, а не просто ходити до спортзалу після роботи або зовсім вирушати додому лежати на дивані.

Рекомендується робити переривчасті, короткі та раптові для організму вправи: біг підтюпцем на місці, легкі стрибки у напівприсяді або нахили урізноманітнять день.

Також підібрали вам ідеальний варіант комплексного тренування для дому. Дивіться відео та займайтеся.

Нагадаємо, що сидячий спосіб життя призводить до проблем зі здоров'ям. Низький рівень рухливості нерідко стає причиною набору ваги, підвищення метаболічного синдрому та хвороби серця.

Після карантину нам усім потрібно компенсувати наслідки довгих періодів нерухомості, і мікротренування можуть у цьому допомогти.

Комплекс вправ для домашніх тренувань

Джерело: freepikДумка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти