Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="136459"]
Харчування

Чому грудного молока стає все менше: причина, про яку ви не знаєте

Old date:
Current date: 2023.02.04
New date: 2017.03.22
0
Наш експерт у питаннях грудного вигодовування Ксенія Соловей, завжди розглядає проблему нестачі грудного молока не одне
Ксенія Соловей
Ксенія Соловей
Консультант з лактації

Наш експерт у питаннях грудного вигодовування Ксенія Соловей завжди розглядає проблему нестачі грудного молока не з однієї, а відразу з кількох сторін. І часто називає несподівані причини виникнення цієї проблеми.

Грудне годування

Legion-Media

Наприклад, однією з найвагоміших причин того, що у жінки, що годує, стає мало молока, вона називає пустушку. Ту саму пустушку, яка використовується з покоління в покоління і яку дуже рідко пов'язують із проблемою зменшення кількості грудного молока. Дізнайтеся, чим аргументує свою позицію Ксенія Соловей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Грудне вигодовування: як працюють лактагонні чаї - думка експерта

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!Використання пустушок часто призводить до скорочення кількості грудного молока у жінки. Справа в тому, що пустушка і жіночі груди мають важливі для грудного вигодовування відмінності. Основною відмінністю пустушок (а також пляшкових сосок та накладок) є те, що у них є «сосок», але немає ареоли. Тому малюк звикає стуляти щелепи за областю штучного соска і замість хвилеподібних рухів язиком починає здійснювати рухи, що здавлюють.


маленьке молоко

Legion-Media

Якщо дитина переносить такий тип ссання на груди (це може статися навіть при разовому використанні пустушки або пляшечки з соскою), ссання стає неефективним. Наслідком цього стає зменшення кількості грудного молока.
НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗДОРОВ'Я І ПРАВИЛЬНЕ ЛІКУВАННЯ ВАШИХ ДІТЕЙ на САЙТІ moirebenok.ua
Використання пустушок призводить до зменшення грудного молока ще з однієї не очевидної причини. До використання пустушок часто вдаються, якщо дитина плаче, при укладанні спати. Тобто в ситуаціях, коли дитині потрібно насправді пропонувати груди. Крім морально-психологічного моменту (підміни мами гумовою бездушною штукою та звикання заспокоюватися з такою заміною) це призводить до зниження частоти прикладань, рідкісної стимуляції області соска та ареоли та меншого вироблення молока.

зменшення лактації

Burda Media

Виключіть зі свого побуту використання пустушок та пляшечок із соскою, якщо не хочете зіткнутися з проблемою недостатньої лактації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Грудне вигодовування: як правильно доглядати груди — поради експерта
Коли і як вводити прикорм: топ-3 найкращих продукту для старту 


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 3,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти