Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="250004"]
Живлення

Наочно: як виглядає грудне молоко на різних етапах ссання

0
Консультант з грудного вигодовування опублікувала відео, в якому наочно показала, як змінюється склад материнського молока

Консультант з грудного вигодовування опублікувала відео, в якому наочно показала, як змінюється склад материнського молока в процесі ссання малюком грудей.

грудне вигодовування грудне молоко

Джерело: Shutterstock

Напевно, всі мами, що годують вже знають, що грудне молоко дивовижне явище - його склад змінюється з дорослішанням малюка, підлаштовуючись під його потреби, але не тільки. Навіть в одне годування сосунок отримує молоко різного складу: так зване переднє молоко, в основному складається з води, а заднє - найбільш жирне і поживне. Так заплановано природою і саме так має харчуватися немовля – у цьому є біологічна доцільність. Консультант із грудного вигодовування Нікі Гіббон із Західного Йоркширу використовувала підручні матеріали (губку, підфарбовану воду та масло) та три прозорі келихи, щоб наочно показати, як змінюється склад молока у процесі годування.

грудне вигодовування грудне молоко

Джерело: Shutterstock

Нікі змішала воду та масло, просочила цією сумішшю поролонову губку і слала по черзі вичавлювати її вміст у келихи. У першому виявилася переважно пофарбована вода, у другому – приблизно порівну води та жиру, а третій наповнився густою жовтуватою олією.

Глек із забарвленою водою є більшою частиною грудного молока, тоді як жовте масло є висококалорійним, більш жирним вмістом. Губка діяла як груди. Якби ви зцідили своє молоко і дали б йому постояти, воно розділилося б, як у цьому глеку, але в грудях все змішується, каже Нікі.
Важливо пам'ятати, що груди не є посудиною для зберігання - у них не зберігається молоко. Воно виробляється на вимогу, коли дитина смокче.


грудне вигодовування грудне молоко

Джерело: facebook.com/Calderdale Breastfeeding Peer Support Service

На першому етапі дитина вгамовує спрагу за допомогою маминого молока. У ньому багато води і він наповнений глюкозою, щоб підбадьорити дитину.

грудне вигодовування грудне молоко

Джерело: facebook.com/Calderdale Breastfeeding Peer Support Service

Під час цього етапу дитина входитиме в ритм, роблячи від одного до двох ссань за ковток – це називається смоктати, ковтати та дихати під час годування.

грудне вигодовування грудне молоко

Джерело: facebook.com/Calderdale Breastfeeding Peer Support Service

В кінці годування дитина може пригальмовувати, і на цьому етапі може бути дуже привабливо відібрати дитину від грудей, так як може здатися, що вона взагалі мало що робить. Нікі пояснює, що віднімати дитину від грудей на цьому етапі означало б упустити висококалорійну порцію молока. Розчин у третій склянці був переважно жовтим, ілюструючи жирне молоко в кормі. Говорячи про його користь, вона пояснила: «Це необхідно для збільшення ваги та для вгамування голоду малюка».

У спекотну погоду діти можуть не хотіти більш тривалого годування, вони можуть хотіти коротких, частих годівель для більшої кількості цього стомлюючого спрагу молока, - пояснив Ніккі.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (3 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти