Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="171840"]
Харчування

Ситий і щасливий: 9 кумедних фотографій малюків після годування

Old date: 2018-01-18
Current date: 2023.02.03
New date: 2021.10.18
0
У новонародженого є кілька важливих справ: плакати, їсти та спати – саме так проходять перші кілька місяців його життя. І основн

Новонароджений має кілька важливих справ: плакати, їсти і спати — саме так проходять перші кілька місяців його життя. І основний час займає, звичайно ж, годування.

Джерело: instagram @kuksphotoTwins

Кожна молода мама знає, як непросто буває налагодити грудне вигодовування. Малюк довго знаходиться біля грудей, навіть якщо активно не смокче її і часто просто засинає в обіймах мами. Ось чому фото цих ситих і задоволених крихт викликають у нас таке розчулення.

Пропонуємо разом з нами поглянути на 9 зворушливих кадрів цих щасливих малюків, зроблених після годівлі, які обов'язково змусять вас посміхнутися!

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Сонний та задоволений


Очі цієї дитини говорять про все! Він цілком задоволений. Ми майже впевнені, що будь-яка мама після двох келихів вина виглядає такою ж щасливою.

Заснув біля столу

Цей малюк заснув прямо біля свого столу - адже для нього обіднім столом є мамині груди! Сподіваємось, мама скористається можливістю для імпровізованого сну.

грязнуля

Наївся і заснув, перш ніж мама встигла витерти йому обличчя. Усі ми знаємо, що таке буває. Але вуса з молока зовсім не псують цього зворушливого малюка!

«Захмелілий»

«Захмелілий» і абсолютно щасливий малюк із чарівною усмішкою.

перепочинок

Іноді малюк засинає прямо в середині годівлі і для мами це можливість трохи відпочити.

Відключився

Це маля не готове відпускати маму навіть під час сну!

Переїла

Навіть уві сні ця крихта згадує, як їй було смачно. Приблизно так виглядаємо усі ми після смачного обіду!

Спляча красуня

Собака, що дзвонить, телефон, пилосос, що працює, — ніщо не може пробудити цю сплячу красуню від сну. Хотілося б і нам спати також безтурботно!

Мама - найкраща подушка

Як добре, коли їсти і спати можна в одному місці!


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (2 оцінок, середнє: 4,50 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти