Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="61641"]
3-7, Здоров'я

Укуси диких та домашніх тварин. Поради доктора Комаровського (Відео)

Old date:
Current date: 2022.12.08
New date: 2015.01.13
0
Доктор Комаровський розповість, як правильно надати першу медичну допомогу, якщо дитина постраждала від укусу тварин. Якщо
Хлопчик розлютився і плаче - фото

Хлопчик розлютився (фото: Fotolia)

Доктор Комаровський розповість, як правильно надати першу медичну допомогу, якщо дитина постраждала від укусу тварин.

Якщо дитину вкусила якась тварина, принципи обробки рани залишаються незмінними: зупинити кровотечу, обробити рану та накласти пов'язку. Проте кожен із цих етапів у разі укушеної рани має свої особливості.

Про це і розповість професор Комаровський. А також про те, чим особливо небезпечні укушені рани, коли все-таки можна не йти до лікаря і якій поведінці з тваринами треба вчити своїх дітей.

Укуси диких та домашніх тварин


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хімічний опік. Поради доктора Комаровського (Відео)


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти