Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="277291"]
Розвиток

Розумні іграшки: як зробити кінетичний пісок власноруч

Old date:
Current date: 2023.04.01
New date: 2023.02.02
0
Декілька років тому весь світ завоював новий тренд – кінетичний пісок. Він прийшов до нас зі Швеції і швидко став популярним у бага

Декілька років тому весь світ завоював новий тренд – кінетичний пісок. Він прийшов до нас зі Швеції і швидко став популярним у багатьох країнах світу.

Спочатку, кінетичний пісок використовували у своїй роботі скульптори, проте сьогодні його застосовують не лише у професійній сфері, а й як розважальний та терапевтичний засіб для релаксації дітей та дорослих.

Що таке кінетичний пісок? Цей пісок – щось середнє між піском та пластиліном. На дотик він схожий на звичайний морський пісок, проте під час ліплення набуває властивостей пластиліну, стаючи в’язким і набуваючи різних форм. Однак, досить невеликого впливу, як фігурки з нього починають опливати, втрачати форму і знову перетворюються на масу, з якої вони були зроблені.


Кінетичний пісок ідеально ліпиться, проте руки при цьому завжди залишаються чистими, ось чому він так сподобався багатьом батькам. Він не боїться води, а одразу після висихання повністю відновлює всі свої властивості.

кінетичний пісок своїми руками

Джерело: Shutterstock

Єдиний недолік – досить висока ціна. Саме тому креативні батьки зацікавилися ідеєю виготовлення кінетичного піску у домашніх умовах.

Пропонуємо до вашої уваги кілька варіантів виготовлення кінетичного піску своїми руками. Для встворення кольорового кінетичного піску використовуйте різноколірні харчові барвники або гуаш.

ВАРІАНТ 1:

 • Пісок очищений – 100 г
 • Клей силікатний – 2 ч. л.
 • Спирт борний – 4 ч. л.
 • Барвник харчовий - 1 ч. л.

У невеликій місткості змішуємо клей і борний спирт, в масу додаємо барвник. Після цього невеликими порціями додаємо пісок та знову ретельно перемішуємо.

Ми рекомендуємо купувати пісок у зоомагазині, адже там він ретельно очищений та не має сторонніх домішок.

кінетичний пісок своїми руками

Джерело: instagram @magformers_

ВАРІАНТ 2:

 • Пісок очищений – 4 склянки
 • Крохмаль картопляний – 2 склянки
 • Вода - 1 склянка

Змішуємо крохмаль з невеликою кількістю води, поступово додаємо в суміш, що вийшла пісок. Слідкуйте за тим, щоб суміш не була надто рідкою, тому краще не використовуйте всю кількість води одразу.

кінетичний пісок своїми руками

Джерело: Shutterstock

ВАРІАНТ 3:

 •  Сода харчова – 200 г
 • Розпушувач для тесту – 100 г
 • Засіб для миття посуду – 100 мл

У невеликій місткості змішайте всі сухі компоненти, поступово введіть туди засіб для миття посуду та вимішайте суміш руками до однорідності. Зберігайте пісок у закритому контейнері для харчових продуктів.

Подивіться навчальне відео про те, як виготовити кінетичний пісок своїми руками


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
 • На сайті
 • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти