Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="239390"]
Развитие

5 кращих розвиваючих ігор-конструкторів для дітей

0
Пазли, настільні ігри та конструктори виховують в дитині посидючість, логіку і фантазію. Які ігри зараз в топі? Діти обирають ко

Пазли, настільні ігри та конструктори виховують в дитині посидючість, логіку і фантазію. Які ігри зараз в топі?

Пазли, настільні ігри, конструктори, ігри з дітьми, дитячі ігри, дитина 3 роки

Джерело: дinstagram@happy_parents_ua

Діти обирають конструктори, як найцікавішу і дуже пізнавальну гру. Що пропонують дитині дитячі магазини іграшок? Ми вибрали найкраще!

Конструктор Zoob

Розвивайте логіку і мислення дитини за допомогою конструктора Zoob. З ним дитина може креативити і придумувати різноманітні фігурки та іграшки. Коли дитина створює щось своїми руками, вона обмірковує кожен свій крок, вчиться самостійно вирішувати поставлені задачі. Крім того, Zoob розвиває у дітей м’язову моторику, координацію рухів і увагу.

3D-пазл

Готова фігурка стане відмінною прикрасою дитячої кімнати або першим примірником колекції збірних моделей. Складання пазлу здійснюється без ножиць і клею, а тому дитина легко впорається з цим без допомоги дорослих. В результаті вийде тривимірна модель, яку малюк зможе використовувати для сюжетних ігор.


Пазли, настільні ігри, конструктори, ігри з дітьми, дитячі ігри, дитина 3 роки

Джерело: panama.ua

Головоломка Woodix

Збирати зірочки, кулі та інші конструкції можна як самостійно, так і з друзями, влаштувавши справжні змагання. Подібні іграшки допомагають дітям розвивати фантазію, кмітливість, логіку, тренують вміння концентруватися та просторове мислення. А ще це дуже весело!

Магнітний Magformers

Цей розвиваючий магнітний конструктор нового покоління такий класний, що йому навіть присвячена одна з серій мультфільму «Фіксікі»! Він складається з різних деталей, в тому числі і геометричних форм: трикутників, квадратів, ромбів, які легко з’єднуються між собою силою магнітного притяжіння. Важливо, що ці магніти в 8 разів сильніші за звичайні, тому добре тримають навіть громіздкі конструкції. Результат — будь-які фантазії вашої дитини з легкістю втілюються у життя.

 

Настільна гра Vega

Захоплююча гра Vega сподобається кожній дитині, адже будувати вежу так цікаво, а коли вона падає — ду-у-уже шуму! У цю гру цікаво буде зіграти і дорослим. Інша назва гри — «Дженга», і вона надзвичайно популярна в усьому світі. Брати участь в грі може необмежена кількість осіб. З дерев’яних прямокутних брусків викладається вежа, потім кожен учасник по черзі акуратно витягує по одному брусочку і викладає на вершину вежі так, щоб вежа не впала. Ця гра тренує спритність, увагу, а ще відмінно розвиває координацію.

Пазли, настільні ігри, конструктори, ігри з дітьми, дитячі ігри, дитина 3 роки

Джерело: panama.ua


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты