Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274925"]
Розвиток

10 способів, які допоможуть навчити дитину одиницям довжини, маси та години

Old date:
Current date: 2022.08.12
New date: 2022.06.22
0
Одиниці тривалості, маси та години – складні поняття для дитини. Навчити дитину одиницям довжини, маси та години здається практично не

Одиниці тривалості, маси та години – складні поняття для дитини.

10 способів, які допоможуть навчити дитину одиницям довжини, маси та години

Джерело: Unsplash

Навчити дитину одиницям тривалості, маси та години здається практично нездійсненним завданням. Одна думка про те, що потрібно донести малюкові цю інформацію, лякає багатьох батьків.

Як зробити так, щоб одиниці тривалості, маси та години перестали бути для дитини безглуздими словами? Розповідаємо у цьому матеріалі.
Порада 1. Якщо ви з дитиною привыкли ходити однією і тією ж дорогою, спробуйте виміряти її довжину кроками і визначити, де буде половина шляху, а де — третина.

Порада 2. Запропонуйте дитині гру, мета якої – визначити, скільки разів вона зможе добігти до кухні та назад за одну хвилину. А потім візьміть інший годинний інтервал, щоб перевірити, чи відчуває дитина годину.

Порада 3. Дозвольте дитині грати з електронними вагами. У процесі гри малюк зможе важити свої іграшки, а також рідкі та сипкі речовини. Ще одна цікава гра – робити коктейлі з точно відміряною кількістю інгредієнтів. Наприклад, це може бути звичайна вода з різними кольорами фарб.

Порада 4. Ознайомте дитину з міжнародною системою одиниць та одиницями вимірів у різних країнах. Запропонуйте придумати свою одиницю довжини та використовувати її при вимірі різних промов у будинку.

Порада 5. Зробіть домашні вікторини частиною вашого дозвілля. Для цього, наприклад, візьміть частину плитки шоколаду та запропонуйте кожному учаснику назвати скільки в ній грам. Потім зважте шоколад і вручіть символічний приз тому, хто назвав найближче число. У такій же ігровій формі можна вивчати одиниці тривалості та години – запропонуйте учасникам гри визначити тривалість пояса халата або тривалість улюбленої пісні.

Порада 6. Запропонуйте дитині розставити пропущені одиниці виміру. Наприклад: «Висота столу – 50 – метрів? Дециметрів? Сантиметрів? Кілометрів? Або «Вага кішки 3 – кілограма? Центнер? Тонні?».

10 способів, які допоможуть навчити дитину одиницям довжини, маси та години

Джерело: Unsplash

Порада 7. Є цікава гра – Штандр, у яку можна зіграти на вулиці. Перший гравець вигукує ім'я іншого гравця, підкидає м'яч та тікає. Інший гравець повинен упіймати м'яч і крикнути «стоп». Після цього перший гравець зупиняється, а гравець, який спіймав м'яч, передбачає скільки кроків до нього. Можна також вигадати гігантські, ліліпутські, верблюжі, жабині кроки. Після цього гравець проходить назване кількість кроків і з цього місця намагається влучити м'ячем у першого гравця. Якщо вдалося – другий гравець стає першим.

Порада 8. Допоможіть дитині запам'ятати довжину її долоні та кроку. Вона зможе використати це, коли знадобиться щось виміряти чи припустити, якого розміру та чи інша річ.

Порада 9. Разом з дитиною спробуйте сконструювати різні вимірювальні прилади — всілякі види годинників або ваги. Також можна розкреслити лінійку або зробити саморобну рулетку.

Порада 10. Запропонуйте дитині завести книгу власних рекордів, у якій раз на кілька місяців ви будете записувати, наприклад, за яку годину вона пробігає певну дистанцію або на яку відстань дитина стрибає.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x