Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274925"]
Развитие

10 способів, які допоможуть навчити дитину одиницям довжини, маси та часу

0
Одиниці довжини, маси та часу – складні поняття для дитини. Навчити дитину одиницям довжини, маси та часу здається практично не

Одиниці довжини, маси та часу – складні поняття для дитини.

10 способів, які допоможуть навчити дитину одиницям довжини, маси та часу

Джерело: Unsplash

Навчити дитину одиницям довжини, маси та часу здається практично нездійсненним завданням. Одна думка про те, що потрібно донести малюкові цю інформацію, лякає багатьох батьків.

Як зробити так, щоб одиниці довжини, маси та часу перестали бути для дитини безглуздими словами? Розповідаємо у цьому матеріалі.
Порада 1. Якщо ви з дитиною звикли ходити однією і тією ж дорогою, спробуйте виміряти її довжину кроками і визначити, де буде половина шляху, а де — третина.

Порада 2. Запропонуйте дитині гру, мета якої – визначити, скільки разів вона зможе добігти до кухні та назад за одну хвилину. А потім візьміть інший часовий інтервал, щоб перевірити, чи відчуває дитина час.

Порада 3. Дозвольте дитині грати з електронними вагами. У процесі гри малюк зможе зважувати свої іграшки, а також рідкі та сипкі речовини. Ще одна цікава гра – робити «коктейлі» з точно відміряною кількістю інгредієнтів. Наприклад, це може бути звичайна вода із різними кольорами фарб.


Порада 4. Ознайомте дитину з міжнародною системою одиниць та одиницями вимірів у різних країнах. Запропонуйте придумати свою одиницю довжини та використовувати її при вимірі різних речей у будинку.

Порада 5. Зробіть домашні вікторини частиною вашого дозвілля. Для цього, наприклад, візьміть частину плитки шоколаду та запропонуйте кожному учаснику назвати скільки в ній грам. Потім зважте шоколад і вручіть символічний приз тому, хто назвав найближче число. У такій же ігровій формі можна вивчати одиниці довжини та часу – запропонуйте учасникам гри визначити довжину пояса халата або тривалість улюбленої пісні.

Порада 6. Запропонуйте дитині розставити пропущені одиниці виміру. Наприклад: «Висота столу – 50 – метрів? Дециметрів? Сантиметрів? Кілометрів? Або «Вага кішки 3 – кілограма? Центнера? Тонни?».

10 способів, які допоможуть навчити дитину одиницям довжини, маси та часу

Джерело: Unsplash

Порада 7. Є цікава гра – Штандр, у яку можна зіграти на вулиці. Перший гравець вигукує ім’я другого гравця, підкидає м’яч та тікає. Другий гравець повинен упіймати м’яч і крикнути «стоп». Після цього перший гравець зупиняється, а гравець, який спіймав м’яч, передбачає скільки кроків до нього. Можна також придумати гігантські, ліліпутські, верблюжі, жабині кроки. Після цього гравець проходить названу кількість кроків і з цього місця намагається влучити м’ячем у першого гравця. Якщо вдалося – другий гравець стає першим.

Порада 8. Допоможіть дитині запам’ятати довжину її долоні та кроку. Вона зможе використати це, коли знадобиться щось виміряти чи припустити, якого розміру та чи інша річ.

Порада 9. Разом з дитиною спробуйте сконструювати різні вимірювальні прилади — всілякі види годинників або ваги. Також можна розкреслити лінійку або зробити саморобну рулетку.

Порада 10. Запропонуйте дитині завести книгу власних рекордів, в якій раз на кілька місяців ви записуватимете, наприклад, за який час вона пробігає певну дистанцію або на яку відстань дитина стрибає.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты