Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="80737"]
1-3, Виховання

Як прищепити дитині пунктуальність

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2015.12.30
0
Вічні запізнення – дуже погана звичка. Крім того, що це неввічливо, подібна схильність може погано позначитися на всіх сферах

Вічні запізнення – дуже погана звичка. Крім того, що це неввічливо, подібна схильність може погано вплинути на всі сфери діяльності людини, від кар'єри до влаштування особистого життя.
Тому так важливо з дитинства прищеплювати дитині почуття часу та пунктуальність. Як навчити малюка завжди та скрізь встигати вчасно, читайте у нашій статті.

дівчинка годинник-фото

Burda Media

Розпорядок дня

Режим – дуже простий та важливий спосіб для впорядкування життя дитини. Крім того, що регулярність корисна для здоров'я малюка, це допоможе йому краще орієнтуватися у часі.
Малюк повинен чітко знати свій час відходу до сну та пробудження. І якщо виділеного відрізка часу йому вистачатиме, щоб виспатися, будильник незабаром не знадобиться.
Головне, що дає порядок дня, — формування звички до певної дії.

Своєчасний відхід до сну


дівчинка спить - фото

Fotolia

 

Привчити дитину лягати спати вчасно – нелегка справа. Однак тут можна проявити всю строгість, адже ви дієте на користь малюка. Щоб полегшити процес засинання, виробіть свої сімейні ритуали, які допомагатимуть дитині правильно підготуватися. Наприклад, після вечірньої казки завжди йдуть гігієнічні процедури та читання на ніч. Такі традиції незабаром спрацьовуватимуть як умовний рефлекс, полегшуючи життя і вам, і малюкові.

Організація часу

Дитячі ігри-фото

Burda Media

 

Маленьким дітям не властиве почуття часу. Тому ваш обов'язок як батьків навчити цьому. Привчайте дитину оперувати поняттями відрізків часу, хвилин, годин і т.д. Якщо він просить, наприклад, ще трохи почитати перед сном або збільшити час вечірньої прогулянки, погоджуйтесь на конкретних умовах: «Так, ми залишимося ще на 10 хвилин». За кілька хвилин до закінчення обумовленого часу обов'язково нагадуйте про це. Так малюк швидше почне розуміти і відчувати час, що сприяє розвитку дисциплінованості та відповідальності.

План на завтра

дівчинка пише-фото

Fotolia

 

Складання докладного плану майбутнього дня буде дуже корисною звичкою для дитини і в майбутньому, напевно, знадобиться. Тому не лінуйтеся згаяти час на навчання. Найкраще, якщо малюк звикне записувати майбутні справи та залишати запас часу на непередбачені обставини.

Виконання цих рекомендацій хоча б протягом місяця допоможе сформувати у дитини почуття часу та навчить ефективніше розподіляти його. Якщо ж бодай протягом півроку діяти за таким планом, можете бути впевнені: пунктуальність міцно засяде у звичках малюка.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Статеве виховання дитини після 6 років

Як розвинути образне мислення дитини


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти