Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="170772"]
Виховання

Виховання по-американськи: секрети та особливості

Old date:
Current date: 2022.10.03
New date: 2018.01.11
0
Ми виховуємо наших дітей так, як нас виховували наші мами та тати, а їх – бабусі та дідусі. Традиції виховання малюків у різних

Ми виховуємо наших дітей так, як нас виховували наші мами та тати, а їх – бабусі та дідусі. Традиції виховання дітей у різних країнах залежать від менталітету, культури, релігії та способу життя.

виховання по-американськи

Джерело: Freepik

Кожна культура має власний стиль виховання, але американські батьки разюче відрізняються своїми методами виховання від інших країн. Давайте разом розберемося, у чому відмінність та які особливості виховання по-американськи.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Гіперопека або вертолітне виховання


В Америці можна часто спостерігати картину, коли вже досить дорослу дитину мама чи тато носять на руках замість того, щоб дозволити їй ходити самостійно. А мама може одягати свого трьох-чотирьох літнього малюка, хоча він уже цілком може зробити це сам.
Діти не мають обов'язків по дому

Американські діти немає домашніх обов'язків. Зібрати іграшки, скласти свої речі, або допомогти батькам у саду — все це американські діти можуть робити лише за гроші, або якісь додаткові бонуси та стимули від батьків.

виховання по-американськи

Джерело: Freepik

Споживання

Якщо одного разу, американській мамі спаде на думку прибрати частину улюблених іграшок свого малюка, дитина цього навіть не помітить. Американці – великі споживачі та їхні діти не виняток.

Папи

У тата сидять із дітьми, міняють їм підгузки, водять у басейн і школу, словом роблять усе те, що в інших країнах лежить тільки на плечах мами. Вони залучені до виховання своїх дітей на 100%.

виховання по-американськи

Джерело: Freepik

Допомога у вихованні

В Америці бабусі та дідусі працюють, і не обтяжені турботами про онуків. Вважається, що якщо ви вирішили народити малюка, значить цілком здатні виховати його самостійно. Існує негласне правило - кожен дбає про своїх дітей

Їжа

До певного віку в американських сім'ях готують для дитини окремо. Причому, враховуючи всі його забаганки та примхи.

Привчання до горщика

Тільки в Америці ви можете побачити 3-4 річного малюка в памперсі, і це зовсім не бентежить батьків. Відповідно до американської філософії, не варто поспішати із привчанням малюка до користування туалетом.

виховання по-американськи

Джерело: Burda Media

Життя за розкладом

Американські діти живуть за чітко встановленим розпорядком дня: їжа та сон - тільки у встановлений час.

Турбота про безпеку дитини

У США прийнято дбати про безпеку дітей: автокрісла в машинах, дитячі стільчики в кафе, системи спостереження за малюком у будинку, словом все, що може забезпечити безпеку дитини в будинку та за його межами.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти