Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="176239"]
Виховання

15 безцінних подарунків, які ваша дитина не забуде ніколи

0
Що найкраще подарувати дитині? Останній смартфон? Новий ноутбук? Весела відпустка? Немає нічого поганого в тому, щоб дарувати дітям.

Що найкраще подарувати дитині? Останній смартфон? Новий ноутбук? Весела відпустка?

15 найкращих нематеріальних подарунків дитині

Джерело: Pixabay

Немає нічого поганого у тому, щоб дарувати дітям матеріальні подарунки. Але телефон незабаром вийде з моди, ноутбук застаріє, а в пам'яті малюка залишиться тільки те, що є цінним. Однак є подарунки, якими ваші діти будуть дорожити все своє життя, хоча вони нічого вам не коштуватимуть.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

1. Виявляйте свої почуття


Будьте вразливі перед своїми дітьми, ділитеся своїми проблемами та бідами, а також навчайте дітей долати їх. Таким чином, ваші діти дізнаються, що їм не потрібно вдавати досконалими.

15 найкращих нематеріальних подарунків дитині

Джерело: Shutterstock

2. Спілкуйтеся

Пишіть своїм дітям листи, поділяючись з ними надіями, мріями та турботами. Говоріть у цих листах про свою підтримку та любов. Кожен лист або навіть маленька записочка стануть для них натхненням.

3. Придумайте сімейні ритуали

Традиції допомагають об'єднати всіх членів сім'ї, і не важливо, що це суботній сніданок або поїздка до моря на вихідні.

15 найкращих нематеріальних подарунків дитині

Джерело: Pixabay

4. Будьте командою

Як то кажуть: «Якщо ви хочете йти швидко, йдіть один. Якщо ви хочете піти далеко, йдіть разом». Багато чого можна навчитися спільної роботи.

5. Будьте допитливі

У світі завжди є багато речей, не зрозумілих і не звіданих. Стати допитливою людиною і разом зі своїми дітьми, вчіться сприймати різноманітність і красу навколишнього світу.

6. Даруйте кохання

Нагадайте своїм дітям, що ви їх любите беззастережно. Не має значення, які оцінки вони отримують або чого досягають. Що більше ви любите своїх дітей, то більше вони зможуть навчитися любити інших людей.

15 найкращих нематеріальних подарунків дитині

Джерело: Freepik

7. Виявляйте повагу

Ваша дитина – особистість, не принижуйте її, не намагайтеся кричати чи робити грубі зауваження, особливо у присутності інших людей. Якщо ви виявляєте повагу до своїх дітей, вони навчаться шанувати інших. Вони також навчаться шанувати авторитет.

8. Смійтеся

Життя сповнене труднощів, але завжди знайдеться над чим посміятися. Нехай ваш будинок стане місцем радості та сміху, і у ваших дітей буде багато чудових сімейних спогадів.

9. Знаходьте час для спілкування

Коли ви проводите час зі своїми дітьми, вони бачать, що вони дійсно важливі, що ви готові жертвувати, щоб бути з ними. Дарунок часу не коштує нічого, але він безцінний.

15 найкращих нематеріальних подарунків дитині

Джерело: Instagram@thishouseourhome

10. Навчіть дітей не боятися невдач

Поки ви бачите, що ваша дитина не перебуває в небезпеці, дайте їй свободу робити помилки і зазнавати невдач, це допоможе дитині набути мужності та терпіння.

11. Давайте дітям більше свободи

Малюкові не дається музика чи теніс? Не змушуйте, дайте дитині можливість обрати заняття до душі. І, до речі, дозвольте своєму малюкові хоч іноді самостійно вибирати що є і що носити, він це оцінить.

12. Разом радійте життю

Покатайтеся в парку на каруселях, погуляйте по калюжах, поїжте морозиво замість обіду - іноді теж спонукайте дитиною і просто порадуйтеся життю.

15 найкращих нематеріальних подарунків дитині

Джерело: Instagram@iveron_iverhram

13. Виберіть для малюка домашнього вихованця у притулку

Це навчить його доброті, відповідальності. Крім того, вихованець допоможе дитині розвинути багато корисних звичок, наприклад, гуляти вранці та ввечері, мити лапи та прибирати за нею.

14. Будьте терплячі

Великі здобутки не відбуваються за одну ніч, вони відбуваються завдяки безлічі зусиль. Не можете привчити малюка прибирати свою кімнату? Замість кричати, іноді краще не звернути увагу або зробити це разом з дитиною.

15. Прийміть участь у благодійності

Покажіть дитині, наскільки важливо допомагати іншим людям. Навчіть його дивитися на світ, очима інших людей, це зробить його більш дбайливим та чуйним.

Ви не зможете купити ці подарунки у магазині. Вам доведеться дарувати їх своїм дітям багато разів, протягом усього життя, але ці подарунки ваше маля не забуде ніколи.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти