Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="277887"]
Виховання

6 речей, про які я не знала, доки в мене не народився син

0
Мальчик чи дівчинка? Іноді стати майбутньої дитини не важливо для батьків. Проте всім нам відомо, що існують певні особливості

Хлопчик чи дівчинка? Іноді стать майбутньої дитини не важлива для батьків. Проте всім нам відомо, що існують певні особливості та відмінності у вихованні хлопчиків та дівчаток.

Мальчик Особливості виховання хлопчиків

Джерело: Freepik

Рита Темплтон, письменниця, блогерка і мама чотирьох спритних хлопчиків з гумором описує, як це бути мамою хлопчика. Її блискучі розповіді про будні великої сім’ї та виховання дітей не залишають байдужими читачів мережі.

“Коли я росла, у мене були ляльки. Я вбирала і розчісувала їх і уявляла, як одного разу, я робитиму це все зі своєю дитиною, своєю донькою. Коли я виросла, я дуже здивувалася народженню спочатку одного, потім другого, потім третього і, нарешті, четвертого хлопчика. Але зараз я вже не уявляю, як би я виховувала дівчинку. Однак, є шість речей, які я не знала про хлопчиків — поки що у мене не було синів…

1. Вони використовують ТОННИ туалетного паперу

За моїми майже науковими розрахунками, хлопчики використовують на 50% більше туалетного паперу, ніж дівчатка. Я маю на увазі, вони використовують її за призначенням тільки один раз на день, можливо, двічі, якщо вони їдять багато клітковини. Я єдина із шести членів сім’ї, яка користується туалетним папером при кожному відвідуванні туалету, але попри пакет економрозміру, який я купую, папір закінчується швидше, ніж я встигаю сказати: «Я поставила новий рулон».


2. Вони грають з тим, що ви їм дасте

Деякі з улюблених іграшок моїх хлопчиків протягом багатьох років були дівчачими. Вони мали улюблені дитячі ляльки, недавно я витягла пластикову ванну, повну моїх старих Барбі, і діти гралися з ними годинами.

Звичайно, вони більше люблять іграшки для хлопчиків, особливо тепер, коли стають старшими. Але якщо ви не даєте їм вибору, вони можуть грати з тим, що є під рукою.

3. За їх волоссям потрібен постійний догляд

На жаль, волосся хлопчика вимагає набагато більшого догляду, ніж я очікувала, особливо якщо воно коротке. Вранці воно стирчить на всі боки, і тільки щоденне миття, трохи гелю для волосся (і багато ниття), роблять його охайним. І друге: стрижки. У той час як моє волосся росте неймовірно повільно, моїм синам потрібна стрижка кожні 2 тижні, інакше воно починає виглядати як Рапунцель. Ну і де справедливість?

4. Вони постійно тримають «там» руки

З того моменту, як хлопчик з’ясовує, що має щось «там», він весь час триматиме там руки. І це перше місце, куди тягнуть їхні руки спросоння, коли ви розбудите їх вранці.

5. Вони можуть бути примхливими та схильними драматизувати

Я думала, що мати синів означає відсутність істерик. Але ні. У нас немає браку в риданнях, криках, грюканнях дверима, і драматичному: «моє життя зіпсоване!». Іноді вони ненавидять своїх братів, іноді вони ненавидять носити штани замість шортів, іноді вони ненавидять все загалом, нагадуючи мені якийсь дивний чоловічий ПМС.

6. Хтось завжди травмований

Всі мої діти мали вибиті або зламані зуби. У нас були зламані зап’ястя, вивихнуті плечі та стегна, накладені шви. Дрібні порізи, подряпини та величезні синці – це повсякденні явища. Моя аптечка виглядає так, начебто я працюю в швидкій. Проте серйозні травми загартували мене, і я все рідше звертаю увагу на дрібниці.

Сини принесли в моє життя багато сюрпризів, дивовижних чи не дуже. Але найбільшим сюрпризом стала для мене глибина любові моїх хлопчаків до мене. Звичайно, вони беруть приклад зі свого тата і весело проводять із ним час, але те, якими очима вони дивляться на мене, неможливо передати словами. Мої хлопчики — буйні, грайливі, добродушні діти, які роблять кожен день мого життя новою, незабутньою пригодою».


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти