Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="277887"]
Воспитание

6 речей, про які я не знала, доки в мене не народився син

0
Хлопчик чи дівчинка? Іноді стать майбутньої дитини не важлива для батьків. Проте всім нам відомо, що існують певні особливості та в�

Хлопчик чи дівчинка? Іноді стать майбутньої дитини не важлива для батьків. Проте всім нам відомо, що існують певні особливості та відмінності у вихованні хлопчиків та дівчаток.

Хлопчик Особливості виховання хлопчиків

Джерело: Freepik

Рита Темплтон, письменниця, блогерка і мама чотирьох спритних хлопчиків з гумором описує, як це бути мамою хлопчика. Її блискучі розповіді про будні великої сім’ї та виховання дітей не залишають байдужими читачів мережі.

“Коли я росла, у мене були ляльки. Я вбирала і розчісувала їх і уявляла, як одного разу, я робитиму це все зі своєю дитиною, своєю донькою. Коли я виросла, я дуже здивувалася народженню спочатку одного, потім другого, потім третього і, нарешті, четвертого хлопчика. Але зараз я вже не уявляю, як би я виховувала дівчинку. Однак, є шість речей, які я не знала про хлопчиків — поки що у мене не було синів…

1. Вони використовують ТОННИ туалетного паперу

За моїми майже науковими розрахунками, хлопчики використовують на 50% більше туалетного паперу, ніж дівчатка. Я маю на увазі, вони використовують її за призначенням тільки один раз на день, можливо, двічі, якщо вони їдять багато клітковини. Я єдина із шести членів сім’ї, яка користується туалетним папером при кожному відвідуванні туалету, але попри пакет економрозміру, який я купую, папір закінчується швидше, ніж я встигаю сказати: «Я поставила новий рулон».


хлопчики, особливості виховання, четверо синів

Джерело: Instagram@fightingfrumpy

2. Вони грають з тим, що ви їм дасте

Деякі з улюблених іграшок моїх хлопчиків протягом багатьох років були дівчачими. Вони мали улюблені дитячі ляльки, недавно я витягла пластикову ванну, повну моїх старих Барбі, і діти гралися з ними годинами.

Звичайно, вони більше люблять іграшки для хлопчиків, особливо тепер, коли стають старшими. Але якщо ви не даєте їм вибору, вони можуть грати з тим, що є під рукою.

хлопчики, особливості виховання, четверо синів

Джерело: Instagram@fightingfrumpy

3. За їхнім волоссям потрібен постійний догляд

На жаль, волосся хлопчика вимагає набагато більшого догляду, ніж я очікувала, особливо якщо воно коротке. Вранці воно стирчить на всі боки, і тільки щоденне миття, трохи гелю для волосся (і багато ниття), роблять його охайним. І друге: стрижки. У той час як моє волосся росте неймовірно повільно, моїм синам потрібна стрижка кожні 2 тижні, інакше воно починає виглядати як Рапунцель. Ну і де справедливість?

Хлопчик Особливості виховання хлопчиків

Джерело: Instagram@fightingfrumpy

4. Вони постійно тримають «там» руки

З того моменту, як хлопчик з’ясовує, що має щось «там», він весь час триматиме там руки. І це перше місце, куди тягнуть їхні руки спросоння, коли ви розбудите їх вранці.

5. Вони можуть бути примхливими та схильними драматизувати

Я думала, що мати синів означає відсутність істерик. Але ні. У нас немає браку в риданнях, криках, грюканнях дверима, і драматичному: «моє життя зіпсоване!». Іноді вони ненавидять своїх братів, іноді вони ненавидять носити штани замість шортів, іноді вони ненавидять все загалом, нагадуючи мені якийсь дивний чоловічий ПМС.

хлопчики, особливості виховання, четверо синів

Джерело: Instagram@fightingfrumpy

6. Хтось завжди травмований

Всі мої діти мали вибиті або зламані зуби. У нас були зламані зап’ястя, вивихнуті плечі та стегна, накладені шви. Дрібні порізи, подряпини та величезні синці – це повсякденні явища. Моя аптечка виглядає так, начебто я працюю в швидкій. Проте серйозні травми загартували мене, і я все рідше звертаю увагу на дрібниці.

Сини принесли в моє життя багато сюрпризів, дивовижних чи не дуже. Але найбільшим сюрпризом стала для мене глибина любові моїх хлопчаків до мене. Звичайно, вони беруть приклад зі свого тата і весело проводять із ним час, але те, якими очима вони дивляться на мене, неможливо передати словами. Мої хлопчики — буйні, грайливі, добродушні діти, які роблять кожен день мого життя новою, незабутньою пригодою».Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты