Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="274507"]
Виховання

5 правильних стратегій: Як реагувати на дитяче ниття, щоб зберегти собі нерви

0
Дослідження показують, що пік дитячого нити припадає на вік від 2 до 4 років і нервує більше, ніж скрегіт пилки. Дитячі істерики

Дослідження показують, що пік дитячого нити припадає на вік від 2 до 4 років і нервує більше, ніж скрегіт пилки.

виховання дитини

Джерело: Unsplash

Дитячі істерики привертають увагу батьків і викликають роздратування оточуючих. Знання причин такої поведінки допоможе батькам правильно реагувати на неї.

Називаємо 5 правильних стратегій, як реагувати на дитяче ниття, щоб зберегти нерви.

Дитині потрібний тісніший зв'язок з батьками або позитивні враження

Коли діти стають більш плаксивими, вони потребують проводити більше години з батьками. Діти хочуть, щоби батьки «повернулися до них обличчям» та частіше висловлювали емоційний зв'язок. Не бажано, щоби батьки відмовлялися від пропозицій дитини провести разом годину.


Діти частіше ниють, коли ситуація у сім'ї конфліктна. Відповідно до досліджень, коли матері виявляли негатив – діти зварилися, а коли негатив демонстрували татки – плакали та нили.

Для вирішення цієї проблеми, проаналізуйте свою емоційність і кількість години, приділеної дитині. Намагайтесь витрачати трохи більше години на зміцнення зв'язку з дітьми.

Діти ниють у відповідь на періодичне підкріплення

Відомо, що люди повторюють свою модель поведінки при перемінному підкріпленні. Якщо ви іноді щось дозволяєте дитині, то іншим разом вона буде випрошувати і нитки, доки не отримає бажане.

Щоб уникнути цього, не підкріплюйте ниття і не нарушуйте встановлені правила. Тимчасовий дозвіл припиняє істерику на даний момент, але посилює наслідки в майбутньому.

Але батьки не хочуть відчувати дискомфорт, вислуховуючи нескінченне ниття, і вважати собі «злими». Багато хто виконує дитячі забаганки, але якщо ви здаєтеся один раз, чекайте, що за цим піде подальше нитку.

виховання дитини

Джерело: Unsplash

Діти ниють, тому що їм потрібна допомога чи додаткові ресурси

В даному випадку діти своєю поведінкою намагаються сказати вам: «Я стомився бути дорослим, піклуйся за мене, як за маленького, будь ласка». Ниттям діти можуть привертати вашу увагу у випадку, коли вони відчувають напруження, стреси, голод, жажду, втому чи перевантаженість. Коли дитина ниє, задайте собі питання: «Моя дитина втомилася, голодна, хоче пити, відчуває стресу чи пригнічена? біль у животі), яка турбує?». Нагадайте собі, що дитяче ниття – це невідкладна потреба у ресурсах чи підтримці.

Дитині потрібно висловити свої почуття

Чим краще ми приймаємо негативні емоції дітей, тим щасливішими вони в результаті будуть. Батьки мають не намагатися виправляти, зварити, контролювати, а приймати та підтримувати дітей.

Нагадайте собі, що ниття може бути способом висловлення емоцій, які потрібно зустріти з добротою та співчуттям. Якщо вас дратує дитяче ниття, глибоко дихайте протягом 5 секунд, щоби заспокоїтися. Згадайте останній раз, коли ви самі вимагали поплакати або пожалкуватися, відчуваючи необхідність виплеснути свої почуття.

Діти ниють через свою чутливість чи нестриманість

Всі діти відрізняються розумовими, фізичними, емоційними характеристиками. Виділяють три приблизні типи дитячого темпераметру: повільний і обережний, легкий і гнучкий, активний і запальний.

Нагадайте собі, що діти від народження мають свої особливості. Вони такі «запрограмовані» від природи, і якщо ви можете навчити їх ефективним методам управління своїми емоціями, це буде величезним перевагою.

Намагайтесь давати позитивну, люблячу реакцію, коли дитина капризує, як би це не було складно. Таким чином ви наповните «емоційний банківський рахунок» дитини і зменшите ймовірність подальшого ниття.

 


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти