Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="173787"]
Вагітність

Неймовірна історія: 50-річна американка виносила свого онука

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2018.02.12
0
Звучить дещо сюрреалістично, проте це чиста правда – материнська любов і прагнення допомогти своїй дитині, скільки

Звучить дещо сюрреалістично, проте це чиста правда – материнська любов і прагнення допомогти своїй дитині, скільки б їй не було років, може набувати химерних форм.

Джерело: facebook.com/HelmsPhotography.net

50-річна Патті виносила малюка для власного сина, тому що її невістка не могла завагітніти, оскільки у неї в молодості видалили матку.

Джерело: facebook.com/HelmsPhotography.net

У 29-річної Кайли Джонс у 17-річному віці виявили пухлину та запідозрили рак матки. Коли орган було видалено, біопсія показала, що пухлина була доброякісною, тому здоров'ю дівчини більше ніщо не загрожувало. На щастя, вдалося зберегти яєчники, отже, вона все ще могла стати мамою, але лише за допомогою сурогатного материнства.

Джерело: facebook.com/HelmsPhotography.net

У 2012 році Кайла одружилася з сином Патті Коді, і пара довгий час шукала жінку, яка могла б допомогти їм стати батьками. Декілька невдалих спроб виносити дитину Кайли у знайдених жінок привели пару на межу розпачу. Але Патті підтримувала, але її слова про те, що вона може стати найкращою мамою для свого онука, сприймалися як жарт.


Джерело: facebook.com/HelmsPhotography.net

Проте, час минав, і Кайла всерйоз задумалася про пропозицію свекрухи, вивчила схожі історії – їх було небагато, проте таке траплялося.

Ми розпочали підготовку до ЕКО у жовтні 2016 року і перше перенесення ембріонів відбулося у березні 2017 року, але, на жаль, нас знову чекала невдача. Ми були спустошені, але вирішили зробити ще одну спробу. У травні 2017 року ми дізналися, що Патті вагітна! – ділиться Кайла

Джерело: facebook.com/HelmsPhotography.net

День, який ми дізналися про вагітність, став другим найкращим днем ​​у моєму житті (першим найкращим днем ​​був день народження Кроса!). Патті залишила баночку для аналізу на ганку перед тим, як вирушила на роботу. Я взяла його і ми з чоловіком перевірили вдома. Я не можу описати своїх емоцій, коли побачила на тесті дві рожеві лінії. Я просто була певна, що це знову не спрацює.

Джерело: facebook.com/kayla.mowery.1

Через 7 місяців, 30 грудня, за допомогою кесаревого розтину на світ з'явився чудовий хлопчик, якого назвали Крос Аллен Джонс.

Я просто вражена можливістю такого дива! – каже Кайла. - Звичайно, сурогатне материнство це серйозне випробування, а для Патті воно було особливо непростим, але коли малюк опиняється на руках, все інше йде на другий план.

Патті розповідає:

Мені довелося зробити одну з найважливіших речей у моєму житті – виносити мого онука для сина та невістки. Дитина – це довічне зобов'язання, і я не знаю більш гідних людей для батьківства. У цьому малюку є частинки та моєї душі, я сподіваюся, він пам'ятатиме про мене, коли мене не стане.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти