Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="259435"]
Краса

11 найбільш вражаючих вагітних фото

0
Талановиті фотографи з різних країн світу показали вражаючі знімки вагітних, які виводять фотозйомку в цьому жанрі

Талановиті фотографи з різних країн світу показали вражаючі фотографії вагітних, які виводять фотозйомку в цьому жанрі на новий рівень.

фотосесія вагітних

Джерело: Instagram@thesophiaco

Краса фотографії з жінкою, яка виношує малюка, незаперечна. Однак, далеко не всі фотографи можуть передати цю красу на своїх знімках.

У цій фотопідбірці ми зібрали кадри, які заслуговують на увагу і надихають, демонструючи справжню красу вагітності.

Всі ці фото зроблені не в студії, а на природі. Гармонійне злиття краси вагітного тіла з мальовничими краєвидами, бірюзовими хвилями та вологим піском роблять ці знімки по-справжньому особливими.


Фотографи, що реалізують подібні фотопроекти, не бояться складнощів та завдяки своїй креативності роблять фотосесії для вагітних справжнім мистецтвом.

фотосесія вагітних

Джерело: Instagram@thesophiaco

Фотограф Софія Коста, яка зняла вагітну жінку та її партнера під водою в океані на Гаваях, розповіла, як їй та її колегам вдається підвищувати рівень цього жанру фотозйомки. За її словами, вся справа – у любові до своєї справи та прагнення створити не примітивні студійні кадри, а фото, які залишаться у пам'яті надовго.

«Ідея зйомок – «плавання у хмарах», і це моя мрія. Вода, її відображення та заломлення просто вражають мене, і мені ніколи не набридне пробувати щось нове. Мене розчулює все, кожна деталь і дрібниця. Чи можете ви побачити маленьку рибку на цьому фото? Світло під водою завжди заворожує мене. Незалежно від того, скільки разів я пірнаю, скільки разів роблю знімок, це завжди мене вражає та надихає творити. Сподіваюся, побачивши це, ви надихнетеся не менше за мене»— каже вона.

Пропонуємо подивитись фото Софії та інших фотографів з різних країн світу, які демонструють новий рівень фотозйомки вагітних.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти