Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="259405"]
0-1

25 зворушливих фото новонароджених, які розтоплять ваше серце

0
Фотосесії новонароджених – одна з найзворушливіших галузей професійної фотозйомки. Спільнота креативних фотографій

Фотосесії новонароджених – одна з найзворушливіших галузей професійної фотозйомки.

фото новонародженого

Джерело: Looks Like Film

Спільнота креативних фотографів Looks Like Film представила фотопідбірку знімків, які розтоплять серце навіть найбільшого скептика.

На знімках, зроблених фотографами з різних куточків планети, відображені новонароджені малюки, які розчулюють своїми емоціями та гримасами.

«Насолоджуйтесь цими приголомшливими фотографіями новонароджених, якими за останні пару тижнів та місяців поділилися талановиті творці із спільноти LLF»— так ком'юніті представило свою нову фотопідбірку.


На опублікованих кадрах можна побачити крихітну ручку недоношеного малюка, який намагається вхопитися за палець свого тата, а також перше знайомство новонародженого з чотирилапими друзями, обійми близнюків і першу посмішку крихти, що солодко потягується.

«Кожне з цих надихаючих фото викличе усмішку та позитивні емоції, адже на цих чарівних маленьких людей можна дивитися вічно», - Описує кадри один з фотографів.

фото новонародженого

Джерело: Looks Like Film

фото новонародженого

Джерело: Looks Like Film

Спільнота Looks Like Film була створена кілька років тому для того, щоб фотографи мали майданчик для спілкування, де можна ділитися досвідом і показувати результат своєї роботи.

«Ця спільнота творчих людей, в якій, ділячись своїм особистим досвідом, ми збагачуємо, надихаємо та розширюємо можливості один одного. По суті, це епічна, нескінченна петля зворотного зв'язку приголомшливої ​​краси», - Повідомляють автори проекту.

За кілька років з невеликого ком'юніті Looks Like Film перетворився на масштабну фотоспільноту, в якій збираються професіонали своєї справи:

«Багато фотографів цікавилося створенням зображень, які виглядають і відчуваються, як справжнє життя — трохи неакуратні, грубі та зернисті, бляклі, але щирі та сповнені надії. І тепер наша спільнота перетворилася на кращу команду креативників у всесвітньому павутинні — без сумніву — кожен з нас безстрашно займається своєю справою і ділиться цим один з одним, наново дізнаючись з кожним зображенням, чому ми закохалися у пошуки сенсу та емоцій у кадрі»., - Зазначають автори Looks Like Film.

Пропонуємо надихнутися добіркою фото новонароджених, які розчулюють з першого погляду.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти