Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="273674"]
Все буде УКРАЇНА!, Новини

Життя у новій реальності: Тоня Матвієнко розповіла, як переживає війну її батьківщина

Old date:
Current date: 2022.12.02
New date: 2022.04.22
0
Розповідаємо, як війна перевернула життя та свідомість відомих українців. З початком повномасштабного вторгнення рашистів

Розповідаємо, як війна перевернула життя та свідомість відомих українців. 

З початком повномасштабного вторгнення рашистів всі українські сім'ї змушені жити у постійному страху, невідомості, переживаннях за життя своїх рідних та близьких. Це горе об'єднує всіх: і звичайних українців, і відомих зірок. Сьогодні своєю історією, думками, сподіваннями та порадами з нами поділилася співачка Тоня Матвієнко.

Тоня Матвієнко розповіла, як переживає війну її батьківщина

Ваші відчуття 24.02.2022, були готові, вірили, що може початися війна?

Неймовірно болісно усвідомлювати, що у сучасному світі може бути фраза «готові до початку війни». Проте новини про її можливий початок змушували мене переживати ще з середини лютого. Усі мене впевняли, що цього не станеться, цивілізований світ такого не допустити. Почувши перші вибухи, насамперед, я дуже схвилювалася за дітей — вони були страшенно налякані, тому головною метою було вивезти їх із Києва. Першого дня я намагалася не подавати вигляду, що мені страшно, бо турбувалася за психологічне здоров'я доньки.


Як змінилося ваше життя та діяльність у нової реальності?

Як і у всіх українців усі надії, плани, мрії, все, що було нажите, що було — все обірвалося в один момент… Якщо казати про роботу, 23 лютого я записала нову пісню, планувала зйомки кліпу… До цього обов'язково повернуся, але першочергово це наша победа! Осторонь не залишаюся. Тому через інформаційно, на Львівщині разом із місцевими дівчатами готовили їжу для тероборони та ЗСУ, у Португалії організувала благодійний концерт та планую ще не один. Хочеться бути корисною для країни.

Тоня Матвієнко розповіла, як переживає війну її батьківщина

Як переживає війну ваша батьківщина, діти?

Росія розділилася. Першого дня війни ми батьківщиною виїхали до Київської області, потім Арсен відвіз мене та доньок на Західну Україну, а сам повернувся до Києва. Мама весь цей час залишилася у Київській області, зараз вона у Німеччині. Ми з Ніною (дочка Тоні та Арсена Мірзояна) у Португалії. Всім серцем слідкуємо за подіями в Україні, як можемо підтримуємо та допомагаємо людям. Щоразу, коли телефоную мамі, вона плаче. Дуже сумує за нами, за внукою. Арсена не бачили з 28 лютого. Здається, скоро не витримаю та повернуся до України.

Які плани вашої батьківщини, на жаль, зірвала війна?

Найперше вона зірвала плани жити у мирній Україні. Але якщо про батьківщину плани, цьогоріч Ніна мала піти до школи. Сподіваємось, у вересні це і відбудеться у Непереможній Україні.

Українським сім'ям доводиться пристосовуватись до нової жахливої ​​реальності. Як пояснити те, що відбувається дітям?

З Ніною говорю вже як із дорослою. Приховувати нічого не стала, сказала як є: "У нашій країні війна". Як згадувала, зараз із нею перебуваємо в Португалії. Ніна знає, що в Україні стріляють, може бути небезпечно, тому я її оберігаю, а тато обороняє нас і має бути в Україні. З Арсеном завжди спілкуємося по відеозв'язку, на жаль, це єдиний спосіб дитині побачити батька. Завдяки любові, що не знає перешкод, та турботі, Ніна тримається та чекає повернення додому. Перед нею намагаюся стримувати емоції та не плакати, бо діти наслідують батьків. Якщо я усмішлива та впевнена, Ніна вести себе так само.

Тоня Матвієнко розповіла, як переживає війну її батьківщина

Где брати сили, щоб витримати та підтримати дітей?

Нас веде по життю Віра, Надія та Любов. У людини завжди знаходиться колосальна сила, щоб витримати до кінця, щоб зберегти життя дитини, захистити Батьківщину. Весь світ об'єднався задля перемоги України — це такий надає сил та натхнення бути незламними.

Плани, мрії, надії: що робитимете після нашої победи?

Сподіваюся, цей день настане якнайшвидше! Звісно, ​​не стримуватиму емоцій радості! Обов'язково зустрінуся зі всіма родичами, друзями та буду обійматися з прохожими.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 1,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти