Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="281369"]
Материалы на украинском языке

Понад 7000 літрів крові українці здали у 2023 році через платформу ДонорUA

0
Протягом 2023 року на платформі ДонорUA було підтверджено понад 14 000 донацій крові. Також ДонорUA провели 60 виїзних донацій у понад 10 мі

Протягом 2023 року на платформі ДонорUA було підтверджено понад 14 000 донацій крові. Також ДонорUA провели 60 виїзних донацій у понад 10 містах — на цих подіях кров здали 2346 людей. В сумі це більше 7000 л крові та потенційно до 50 000 врятованих життів. За рік на платформі загалом зареєструвалися більш ніж 35 000 донорів. Спільно з МОЗ та УЦТК за рік платформа організувала 35 доставок крові для фронту, кожна з яких може врятувати до 1500 поранених.

донорство крові в Україні

Джерело: freepik

«Важко вітати сьогодні із святами. Та ми продовжуємо збиратись на роботу, возити дітей в садочки і школи, планувати день. І ви продовжуєте здавати кров. Щоразу, отримуючи від платформи ДонорUA сповіщення, ви йдете і здаєте кров. Ви — саме та надійна сила, що потім тече в жилах наших захисників і захисниць. Ви даруєте можливість дітям з онкозахворюваннями мати ще один день і шанс на перемогу над раком. Ви — неоціненний скарб для пацієнтів, яким роблять пересадку органів. Ви є тією стабільністю і надійністю для українців. Дякую вам за те, що за покликом серця здаєте кров і не чекаєте подяки, хоча вона важлива. Сьогодні я вам дякую за вас. Нас уже більше 150 000 і ми точно та сила здоровʼя, що підтримує Україну», — ділиться Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».

У Всесвітній день донора, 14 червня, ДонорUA запустили кампанію #Розквітай, що популяризує донорство крові через турботу про себе, дозвілля та красу. Відкриття кампанії відбулося у 9 містах: Києві, Дніпрі, Миколаєві, Тернополі, Чернівцях, Вінниці, Рівному, Кропивницькому та Черкасах.

Станом на кінець року в межах кампанії було проведено 9 донацій у 4 містах: Києві, Дніпрі, Миколаєві та Кропивницькому. 375 донорів поділилися кров’ю на цих заходах.


Перелік медичних закладів, де можна здати кров⇒


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты