Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273229"]
Все буде УКРАЇНА!, Психологія

Посттравматичний стресовий розлад. Що робити? Поради МОЗ

Old date:
Current date: 2022.06.25
New date: 2022.03.13
0
МОЗ публікує інформує про прояви та лікування ПТСР – посттравматичного стрессового розладу. Посттравматичний стресовий розла

МОЗ публікує інформує для прояву та лікування ПТСР - посттравматичного стрессового розладу.

Посттравматичний стресовий розлад

Джерело: Freepik

Посттравматичний стресовий розлад або ПТСР - це порушення психічного стану, що може розвинутися після травматичної події. Близько 8% чоловіків та 20% жінок, які пережили травматичні події, мають ПТСР.

ПТСР виявляється як довготермінова реакція на стресс — за визначенням лікарів, його прояви з'являються через щонайменше чотири тижні після травматичної події. Один із різновидів важкої психологічної травми – доля військового у бойових діях.

  • При ПТСР спостерігають такі групи симптомів: уникнення, гіперзбудженість, перепроживання травматичних подій, проблеми із пам'яттю та емоційною сферою.

⬇В інфографіці інформація про ті, хто в групі ризику розвитку ПТСР, симптоми та лікування розладу.

  • Якщо говорити про лікування, то є головне правило: у разі появи симптомів ПТСР слід за будь-якої можливості звернутися за допомогою до сімейного лікаря, психіатра та фахівця із психічного здоров'я.

Посттравматичний стресовий розлад. Що робити? Поради МОЗ
Посттравматичний стресовий розлад. Що робити? Поради МОЗ
Посттравматичний стресовий розлад. Що робити? Поради МОЗ

Джерело


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x