Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="252723"]
Новини

Перша зустріч: Alyosha з новонародженою донькою вже вдома

Old date:
Current date: 2022.09.29
New date: 2020.08.17
0
Співачка Альоша вже виписалася з пологового будинку та вдома її зустрічала велика родина. Крім двох синів, які з нетерпінням чекали на повернення

Співачка Альоша вже виписалася з пологового будинку та вдома її зустрічала велика родина.

Джерело: instagram @tarastopolia

Окрім двох синів, які з нетерпінням чекали на повернення мами та знайомства з молодшою ​​сестричкою, в гості приїхали бабусі та дідусі – батьки Олени та Тараса. Першим фото із дому поділився Тарас Тополя поділився.

Джерело: instagram @tarastopolia

В будинку!
Брати взяли Марусю під протекцію 🙂
Всім дякуємо за привітання!
Дуже приємно!

Під цим милим та зворушливим фотобатьки продовжують приймати поздоровлення, у тому числі від колег із шоубізнесу: «tonya_matvienko: Вітаю? Марусі - здоров'я, батькам - сили»,«Дивитися на вашу чудову сім'ю так само приємно, як і слухати ваші пісні!?», «??? Вітаємо з народженням маленької зірочки? Мамі уваги та підтримки від хлопців, татові сил і сил.?? Молодці !!!???», «Супер! Буде пацанка! 2 брати! Тримайтеся пацани в садку та школі!»


Альоша народила дівчинку в муніципальному пологовому будинку. Радісну новину батьки повідомили шанувальникам через соцмережі 15 серпня, показавши перше фото з дитиною та назвавши її ім'я – Маша.

Джерело: instagram @alyoshasinger

Ну, нарешті!
Наша Марія Тарасівна Тополя народилася!
Маруся раз, два, три, калина
Чорнява дівчина…
Схожа так на татуся!

Джерело: instagram @alyoshasinger

Джерело: instagram @alyoshasinger

Нагадаємо, Олена Тополя, більш відома під творчим псевдонімом Alyosha, одружена з фронтменом гурту «Антитела» Тарасом Тополем з 2013 року. Крім новонародженої дівчинки Машеньки в сім'ї підростають два її старші брати — 7-річний Роман та 4-річний Марк.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти