Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="275949"]
Все буде УКРАЇНА!, Новини

Вперше від початку війни: Тарас Тополя зустрівся зі своїми дітьми

Old date:
Current date: 2023.02.03
New date: 2022.10.04
0
Лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя вперше від початку російського вторгнення зустрівся з батьківщиною. 24 лютого Тарас Тополя пішов

Лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя вперше від початку російського вторгнення зустрівся з батьківщиною.

Вперше від початку війни: Тарас Тополя зустрівся зі своїми дітьми

Джерело: instagram @alyoshasinger.

24 лютого Тарас Тополь пішов на фронт захищати Україну, а його дружина Alyosha (Олена Кучер) вивезла дітей до США. У липні Alyosha приїжджала до України та бачилася з чоловіком, проте дітей тоді позбавила за кордоном. Та все ж таки сім'ї вдалося зустрітися. У своєму Instagram Тарас повідомив, що побачився з дітьми – Марком, Романом та Марією.

Вперше від початку війни: Тарас Тополя зустрівся зі своїми дітьми

Джерело: instagram @alyoshasinger.

Всі підписники Тараса знають, що він веде свій Instagram у форматі воєнного щоденника. Так, учора співак поділився з читачами, що має неймовірний настрій, бо вперше з початку війни обійняв та поцілував своїх діточок.

Чи не Київ. Ранок – двісті двадцять перший. Настрій – неймовірний. Місяць – вперше від початку війни обійняв і поцілував дітей. Слава ЗСУ! Слава Україні! – поділився артист.


Зазначимо, що від початку повномасштабної війни Тарас Тополя пішов служити на фронт, аби захистити Україну від російських окупантів. Артист, працюючи парамедиком, багато чого переживши на передовій, він потрапив під Харків, де з першого дня війни не припинялися обстріли міста та області, але найскладнішим для Тараса була розлука з дітьми та дружиною.

У серпні гурт «Антитіла» завершив роботу у зоні бойових дій. Після відведення із фронту Тарас Тополя повернувся до творчості та разом із гуртом Антитіла дає благодійні концерти за кордоном.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти