Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="275226"]
Все буде УКРАЇНА!, Новини

Після довгої розлуки: Тарас Тополя та Alyosha поділилися трогательним фото

0
Зіркові подружжя вперше зустрілися після початку повномасштабної війни. Український музикант Тарас Тополя показавши фото, яке

Зіркові подружжя вперше зустрілися після початку повномасштабної війни.

Тарас Тополі та Alyosha

Джерело: instagram@tarastopolia

Український музикант Тарас Тополя показавши фото, що вони зробили з Alyosha на прощання. Подружжя зустрілося у Києві майже після п'яти місяців війни, яку розв'язала Росія в Україні. Проте пара змушена прощатися — Alyosha летить до дітей у США, а Тарас повертається під Харків на бойові позиції, де він виконує обов'язки парамедика.

Зіркова пара провела разом кілька днів, після чого знову розлучилася на невизначений термін. На прощання подружжя зробило спільне фото, яким Тарас та Олена поділилися на своїх сторінках у Instagram.

Тарас Тополі та Alyosha

Джерело: instagram@tarastopolia

«Київ. Ранок – сто тридцять восьмий. Настрій - люблю. Місяць — жити заради. Фото на прощання. Хтось до США, а хтось до Харкова. Гарного польоту, кохана», – написавши артиста.


Alyosha зізналася чоловікові в любові та пообіцяла скоро повернутися назовсім.

«Неймовірно скучила, безмежно люблю, скоро повернуся. Той випадок, коли відчуваєш душею сенс усього, що існує…Бережіть собі ❤️», – підписала кадр співачка.

Востаннє подружжя бачилося 24 лютого. Тоді Alyosha із трьома дітьми поїхала до Золочіва на Львівщину з батьком чоловіка, коли той уже захищав Київ. Пізніше вона полетіла з дітьми до США.

Alosha та Тарас Тополя

Джерело: instagram @alyoshasinger

У коментарях прихильники парі написали, що зустріч зірок їх зворушила:

  • Неймовірна сім'я, що викликає неймовірне захоплення і повагу!
  • Ви і найкраща пара, і найкращі артисти на теренах України! Люблю всім серцем обох вас і ваших малюків.
  • Сиджу ридаю! Нарешті від щастя.
  • Це чудово, що ви змогли побачитися! Нехай Господь береже вас разом і на відстані.

Нагадаємо, з перших днів повномасштабної війни Росії проти України Тарас Тополя та інші музиканти гурту «Антитіла» вступили до лав ЗСУ, щоб захищати Батьківщину від окупантів. Спочатку вони були на Київщині, проте зараз несуть службу на Харківщині.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти