Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="172924"]
Новини

Ніжніше ніжного: Ані Лорак показала нове фото із донькою

Old date:
Current date: 2022.09.29
New date: 2018.02.01
0
Співачка Ані Лорак разом зі своєю 6-річною донькою Софійкою знялася у ніжній фотосесії. На фото, яке Кароліна виклала в Інста

Співачка Ані Лорак разом зі своєю 6-річною донькою Софійкою знялася у ніжній фотосесії.

Ані Лорак

Джерело: instagram @anilorak

На фото, яке Кароліна виклала в Інстаграм, вона та Софійка позують перед камерою, сидячи на різнокольоровому комоді. На обох гарні сукні блакитного кольору – Ані Лорак одягла сукню бірюзового відтінку, ліф якого прикрашений блискітками, а спідниця пошита з легкого повітряного фатину. Вбрання Софійки майже біле, в ньому лише вгадується натяк на ніжно-блакитний колір. Мама та донька доповнили вбрання сережками – Кароліна довгими синіми, Софійка – дрібненькими та блискучими.

Ані Лорак

Джерело: instagram @anilorak

Передплатникам дуже сподобався знімок і але у коментарях фоловери розійшлися в думках, на кого більше схожа дівчинка – на маму чи на тата: «Маленька Кароліна і велика???», «Які гарні дівчата! Щастя, здоров'я вам!», «Дочка на тата схожа?», «Дочка так виросла))! І схожа, на маму))!», «Вилита Мурат???»

Ані Лорак

Джерело: instagram @anilorak

Ані Лорак не часто викладає фото доньки в Інстаграм, який використовує здебільшого для піару себе. Тим не менш, серед безлічі кадрів, що позує в сценічних вбраннях і купальниках Кароліни, зустрічаються і спільні кадри. Так на початку січня Ані Лорак із чоловіком та дружиною відпочивала у Мексиці та поділилася сімейними знімками.


Ані Лорак

Джерело: instagram @anilorak

А під цим фото мами та доньки фоловери дружно написали, що Софійка – копія Кароліни у дитинстві.

Нагадаємо, 38-річна Ані Лорак одружена з бізнесменом із Туреччини Муратом Налчаджіоглу з 2009 року. Заради коханої Мурат переїхав до України і досі часто супроводжує її під час гастролей та виступів. Восени 2010 року стало відомо, що Ані Лорак вагітна і чекає на дівчинку, яка і з'явилася на світ у призначений термін, 9 червня 2011 року. Софійка – перша і поки що єдина дитина для обох подружжя.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти