Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="157460"]
Новини

Мій головний подарунок: донька Ані Лорак зворушливо привітала маму з днем ​​народження

Old date:
Current date: 2022.11.27
New date: 2017.09.28
0
Співачка Ані Лорак виклала відеовітання від 6-річної доньки Софійки з днем ​​народження. Свій день народження Ані Лорак освятила

Співачка Ані Лорак виклала відеовітання від 6-річної доньки Софійки з днем ​​народження.

Ані Лорак

Джерело: instagram @anilorak

Свій день народження Ані Лорак святкувала далеко від доньки, зараз вона перебуває у Греції. Проте Софійка вивчила вірш і дуже артистично розповіла його перед камерою. На початку ролика дівчинка тримає гелеві кульки та в одній руці, білу троянду в іншій. Але в міру того, як вона вимовляє слова про маму, емоції змушують маленьку акторку звільнити ручки для артистичної жестикуляції. Дивитись і слухати це без посмішки неможливо.


анилорак ❤️ Найсолодше вітання від моєї маленької принцеси Софії. Мій головний подарунок для життя! ???

Передплатникам не могло не сподобатися відео і під ним усі з'являються нові добрі коментарі та привітання Кароліні з днем ​​народження.Так!! Немає важливіше дітей у житті! це найбільша коштовність», «Кілька разів переглянула ❤❤❤», «Вся в Маму - Розумниця і Красуня?????????», «Красуня, розумничка, та мама це все. Будьте щасливі. ??????????????????», «Мамине сонечко! З Днем народження !"

Ані Лорак

Джерело: instagram @anilorak

Поздоровлень Ані Лорак отримала багато – від друзів, шанувальників, колег по сцені. Поруч із нею цього дня у Греції також були близькі люди, з якими й відсвяткувала свій 36-й день народження Кароліна. А потім подякувала всім, хто її привітав та показала милий шоколадний святковий тортик.

Ані Лорак

анилорак ❤️ Дякуємо всім за сьогоднішній незабутній день! Дякую за вітання! ??? А ось мій тортик!

Чоловік Ані Лорак супроводжує її в Греції, але також привітав її через Інстаграм, виклавши миле сімейне фото, де вони втрьох і щасливі.

Ані Лорак

Джерело: instagram @muratnalca

muratnalca Happy birthday Diva ❤️

Маленька Софійка поки що продовжує ходити в садок і грати з нянею – Ані Лорак вирішила цього року Софійку до першого класу не відправляти, подарувавши дівчинці ще рік безтурботного дитинства. При цьому дівчинка із задоволенням вчиться готувати на кухні татового ресторану, займається танцями та гімнастикою. А, судячи з цього відео, розвиває ще й артистичні здібності.

Ані Лорак

Джерело: instagram @anilorak

Лише кілька днів тому у співачки видалася невелика відпустка і вона разом із чоловіком та донькою вирушила у теплі краї – на морське узбережжя сонячної Італії. Фото сімейного відпочинку Ані Лорак поділилася з шанувальниками, опублікувавши кілька із них в Інстаграмі.

Ані Лорак

Джерело: instagram @anilorak

Нагадаємо, 38-річна Ані Лорак одружена з бізнесменом із Туреччини Муратом Налчаджіоглу з 2009 року. Заради коханої Мурат переїхав до України і досі часто супроводжує її під час гастролей та виступів. Восени 2010 року стало відомо, що Ані Лорак вагітна і чекає на дівчинку, яка і з'явилася на світ у призначений термін, 9 червня 2011 року. Софійка – перша і поки що єдина дитина для обох подружжя.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Мітки:
Ані Лорак
Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти