Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="214110"]
Новини

Наомі Кемпбелл показала фото з новонародженим малюком

Old date:
Current date: 2022.12.06
New date: 2019.05.13
0
Одна з найвідоміших супермоделей світу Наомі Кемпбел заінтригувала шанувальників зворушливим фото з малюком на руках. Знімо

Одна з найвідоміших супермоделей світу Наомі Кемпбел заінтригувала шанувальників зворушливим фото з малюком на руках.

Наомі Кемпбелл

Джерело: instagram @naomi

Знімок Наомі Кембелл опублікувала в Інстаграмі в день матері, при цьому у підписі до фото поставила лише кілька сердець. Фоловери відразу почали вітати «Чорну пантеру» з народженням малюка.

Наомі Кемпбелл

Джерело: instagram @naomi

Правда, тут же виникла маса питань – чи це це дитина, а якщо так, то як вона з'явилася на світ. Одні вважають, що супермоделі усиновила малюка, інші впевнені – дитину виносила сурогатна мати. У будь-якому випадку, довго таємницю зберігати не вийде, і ми скоро все дізнаємось.

До речі, 48-річна Наомі Кемпбелл неодноразово говорила журналістам, що вже готова стати матір'ю. А в одному з останніх інтерв'ю заявила, що мріє про дитину, причому незалежно від того, чи буде поруч із нею чоловік.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти