Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="214017"]
Новини

Кім Кардаш'ян зустрічає четверту дитину

Old date:
Current date: 2022.07.01
New date: 2019.05.10
0
Цього малюка для Кім та Каньє виносила сурогатна мати і сьогодні вранці у неї почалися пологи. Про те, що четверта дитина Кім Кар

Цього малюка для Кім та Каньє виносила сурогатна мати і сьогодні вранці у неї почалися пологи.

Джерело: instagram @kimkardashian

Про те, що четверта дитина Кім Кардаш'ян приходить у світ, розповіла зведена сестра Кім Кортні Дженнер під час шоу Еллен ДеДженеріс. На шоу ведуча запросила маму Кім та Кортні Кріс Дженнер, а як сюрприз у студію прийшли шість онуків Кріс, її дочка і мала з'явитися Кім. Причину відсутності сестри пояснила Кортні:
 

Переглянути цю публікацію в Instagram

 


Публікація від Ellen (@theellenshow)


Моя мама навіть цього не знає, але у сурогатної матері Кім почалися пологи, тому вона зараз у шпиталі. Про це ніхто не знає.

Джерело: instagram @kimkardashian

Новина про те, що Кім Кардаш'ян та Каньє Вест стануть батьками ще одного малюка, якого виносить сурогатна мати, стало відомо у січні цього року. Незабаром американські таблоїди повідомили і стать майбутнього малюка, посилаючись на інформацію близьких до сім'ї джерел — це має бути хлопчик.

Джерело: instagram @kimkardashian

Нагадаємо, світська левиця, багатодітна мама 38-річна Кім Кардаш'ян та її чоловік репер Каньє Вест виховують трьох дітей – 5-річну Норт та 3-річного Сейнта Кім виносила та народила сама, але на майбутнє лікарі заборонили їй вагітніти, бо крихту Чикаго для сім'ї виносила сурогатна мати. Малій у січні 2019-го виповнився рік.


Він тут!

Цього ж дня про народження сина оголосила і сама багатодітна мати: між постами з рекламою помади у Twitter Кім Кардаш'ян написала коротко:


Кім Кардаш'ян четверта дитина

Джерело: twitter.com/KimKardashian

Він тут і він чудовий! Він схожий на Чикаго начебто вони близнюки LOL! Я впевнена, що він сильно зміниться, але зараз виглядає так само, як сестра ✨


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x