Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="250745"]
Новини

Григорій Решетник стане багатодітним татом: вітаємо!

Old date:
Current date: 2022.05.24
New date: 2020.07.10
0
Шоумен та ведучий Григорій решітник поділився радісною новиною через соцмережі. В Інстаграмі Григорій та його дружина Крістіна опуб

Шоумен та ведучий Григорій решітник поділився радісною новиною через соцмережі.

Джерело: instagram @grisha_reshetnik

В Інстаграмі Григорій та його дружина Крістіна опублікували сімейне фото, на якому видно, що велика родина Решетників стане ще більшою!
Джерело: instagram @grisha_reshetnik

Нас не зупинити — підписали майбутні багатодітні батьки фото.


На знімку разом із батьками позують і їх двоє синів – 7-річний Ванечка та 3-річний Дімочка. Кого цього разу чекають ґрати, хлопчика чи дівчинку, поки не говорять. Не повідомляють також термін вагітності Христини, але, схоже, поповнення відбудеться ближче до кінця осені.


Джерело: instagram @grisha_reshetnik

Джерело: instagram @grisha_reshetnik

Джерело: instagram @grisha_reshetnik

Нагадаємо, Григорій Решетник та Христина, колишня учасниця шоу «Холостяк» познайомилися на роботі, а їхній роман розвивався неймовірною швидкістю. У жовтні 2010 року відбулося гарне весілля, а майже через три роки, 16 квітня 2013-го, у родині відбулося перше поповнення — народився син Ванечка. Молодший братики у Вані з'явився влітку – 4 червня 2017 року, коли православні відзначали Трійцю.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x