Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="267585"]
Новини

Діти. Жінка. Море. Як Сергій Притула відпочиває з батьківщиною

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2021.07.19
0
Відомий український провідний Сергій Притула вразив прихильників новими сімейними знімками. Разом із батьківщиною, в якій нещодавно стало

Відомий український провідний Сергій Притула вразив прихильників новими сімейними знімками. Разом із батьківщиною, в якій недавно сталося поповнення, він відправився у відпустку за кордон.

Сергій Притула

Джерело: instagram.com/siriy_ua

Сьогодні у Сергія Притулі є троє дітей — син Дмитро від попередніх стосунків, а також дві донечки — Соломія та Стефанія від дружини Катерини. Молодша дівчинка з'явилася на світ наприкінці травня, про що чоловік повідомив у своїх соцмережах.

Тепер батьківщина вирушила разом на відпочинок. Місце відпустки ведучий розкривати не став, але поділився з поклонниками милими фото з сином та донькою.

«Ось вам серце з відпустки! Діти. Жінка. Море. книги. сон. Відпочинком насолод. Чого і Вам бажаю! Отримувати задоволення. І від роботи, і від відпочинку! Будьте здорові!»,


- прокоментував фото Сергій.

На одному з кадрів Притула позує із трирічною донькою Соломією на яхті. Дівчинка на камеру показує серце, а її тато — вуса.

Сергій Притула

Джерело: facebook.com/serhiyprytula

А від старшого сина Сергія встиг побувати з батьком за штурвалом яхти.

Сергій Притула

Джерело: facebook.com/serhiyprytula

Підписники Притулі припускають, що він відпочиває у Турції, та бажають йому гарного відпустку. Також деякі поклонники поцікавилися, чи Сергій відправився на відпочинок з батьківщиною у повному складі.

  • «Година з сім'єю — це найкращий відпочинок. Гарних ворожень від відпустки».
  • «Гарного вам відпочинку, Сергію».
  • «Приємних вам вражень від цікавого відпочинку в найкращій та найдорожчій компанії».

За словами ведучого, вони з дружиною поїхали у відпустку з трьома дітьми. Невдовзі молодшій донечці виповниться два місяці. На фото її немає, бо вона ще «встидається до зйомки».

Нагадаємо, про те, що Сергій Притула став батьком утретє, стало відомо 25 травня. Про вагітність дружини телеведучий не повідомляв, тому народження донечки стало для багатьох сюрпризом.

Сергій Притула з батьківщиною фото

Джерело: instagram.com/siriy_ua


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти