Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="89292"]
Новини

Аніта Луценко вагітна!

Old date:
Current date: 2022.11.26
New date: 2016.03.25
0
Зовсім недавно Аніта вирішила залишити проект «Зважені та щасливі», схоже, справжня причина цього – нове становище.

Нещодавно Аніта вирішила залишити проект «Зважені та щасливі», схоже, справжня причина цього – нове становище дівчини.

Аніта Луценко

Про свій вихід із проекту Аніта повідомила у свій день народження – 11 березня, чим викликала бурю емоцій у глядачів та учасників шоу. Пояснюючи причину такого рішення журналістам, Аніта чесно розповіла, що вона дуже скоро візьме участь у абсолютно новому унікальному проекті, щоправда, зберігши інтригу, не оголосила, в якому саме. Ту ж почали з'являтися всілякі версії – чи це буде телевізійний проект, чи спортсменка створить щось нове. Тим більше, що вона сама писала в соцмережах: «Я горю своїм новим проектом і вірю в те, що таким чином допоможу змінити життя ще більшій кількості людей».

І ось спортсменка вирішила відкрити всі карти і розповіла журналістам одного з відомих українських видань про знаменитостей, що чекає на первістка, причому термін вагітності вже чималий – понад п'ять місяців це точно. Аніта каже, що зовсім не планувала робити з цього особливу таємницю, просто не хотілося афішувати – особисте життя дівчина намагається залишити особистим. Про майбутнього батька своєї дитини Аніта так само не надто поширюється, правда каже – це та сама людина, від якої вона хочу мати дітей, і додає, що я зрозуміла це вже при першій зустрічі.


Аніта Луценко

Завдяки ідеальній спортивній формі, майже до п'ятого місяця змін у її постаті не помічали навіть найближчі друзі, каже Аніта, при цьому, за її словами, вона не переставала носити одяг, що обтягує.

Майбутня мама зізналася журналістам, що досі не може звикнути до думки, що чудо відбулося, і в животі живе маленька людина. Аніта сказала так само, що завжди мріяла мати доньку, мало не з дитинства вигадувала різні імена, правда які поки що не назвала.

Аніта Луценко

Нагадаємо, 32-річна Аніта Луценко з дитинства займалася спортом, брала участь у різноманітних конкурсах та змаганнях. Здобувши диплом бакалавра у Київському Національному Університеті Фізкультури та Спорту, дівчина деякий час танцювала у шоу-балеті Костянтина Томільченка «SoulB». У березні 2011 року Аніта стала провідним тренером нового шоу на каналі СТБ «Зважені та щасливі», на якому допомагала людям із надмірною вагою схуднути на очах у телеглядачів. 11 березня 2016 року найвідоміший фітнетес-тренер країни та популярна ведуча оголосила про свій вихід з шоу, мотивуючи бажанням брати участь у новому проекті.

Від щирого серця вітаємо Аніту з новим становищем і бажаємо легкої вагітності.

Фото: Instagram

ЧИТАЙТЕ ЩЕ:

5 ангелів Victoria's Secret, яких вагітність лише прикрасила: фото

Вагітна Ольга Фреймут показала зростаючий животик на українській

Іванка Трамп народила хлопчика та показала фото сина


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти