Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="89190"]
Вагітність, Краса

5 ангелів Victoria's Secret, яких вагітність лише прикрасила: фото

Old date:
Current date: 2023.01.28
New date: 2016.03.24
0
Звання ангела Victoria's Secret дівчатам зі світу моди дістається великою працею. Тільки найкращі з найкращих представляють найвідоміший у світі

Звання ангела Victoria's Secret дівчатам зі світу моди дістається великою працею. Тільки найкращі з найкращих представляють найвідоміший у світі бренд білизни.

адріана ліма

І, здавалося б, представниці фешн-індустрії, яким дісталася така слава, повинні сильніше зіниці ока берегти свої форми і навіть не думати про вагітність. Але не тут було! Ангели в очікуванні дива виглядають чи не прекраснішими, ніж до вагітності. Дивіться самі!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Зіркові мами за грудне вигодовування. Фото


Сьогодні, 24 березня, аж дві прекрасні представниці Victoria `s Secret  вперше з'явилися на публіка після заяви про свою вагітність. Схоже, щось таке носиться у повітрі навесні.

Шанувальники змогли бачити модель Кендіс Свейнпол і її округлий животик на вечірці в Шанхаї.

Кендіс Свейнпол

А її колега та подруга Бігати Прінслу, З якою вони завагітніли практично одночасно, показала живіт, що росте, на світському заході в Нью-Йорку.

Бехаті Принслоу

Супермодель Алессандра Амбросіо встигає не лише на модні покази – у неї вже двоє дітей. Цей ангел Victoria's Secret давно довела: малеча кар'єрі не перешкода. Адже вона навіть на подіум примудрялася виходити з животом, що росте!

Victoria `s Secret

Міранда Керр, Колишня дружина Орландо Блума, не тільки представляла Victoria's Secret. Міранда носить горде звання однієї з 10 найбагатших моделей світу (щоправда, станом на 2008 рік).

У 2011 році, як діючий ангел, міс Керр народила хлопчика.

світанда керр

Супермодель Адріана Ліма - Одна з найбільш відомих ангелів Victoria's Secret. Своє місце вона зберігає з 200 року і за минулі 16 років Адріана встигла двічі стати матір'ю! Виносити обох своїх дівчат Ліма змогла досить легко, і в найкоротші терміни повернулася в колишню форму.

адріана ліма

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Селена Гомес поділилася унікальним сімейним знімком
Донька Волочкової за мамою вийшла на сцену


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти