Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="274844"]
Новини

68 новонароджених отримали це ім'я. Як тепер українські батьки називають дітей

0
У Міністерстві юстиції назвали одне з найпопулярніших імен серед батьків. На використання цього імені українців надихнула перемога.

У Міністерстві юстиції назвали одне з найпопулярніших імен серед батьків. На використання цього імені українців надихнула перемога гурту Kalush на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2022».

У Мін'юсті назвали нове популярне українське ім'я

Джерело: Freepik

Поки весь світ наспівує рядки композиції «Стефанія» гурту Kalush, українські батьки називають так своїх новонароджених діток. З моменту перемоги України на Євробаченні вже 68 діток отримали ім'я Стефанія. Про це повідомили у Міністерстві юстиції України.

«Поки весь світ наспівує рядки гурту Kalush про маму Стефанію, яка перемогла на пісенному конкурсі «Євробачення-2022», українці все частіше називають своїх діточок цим ім'ям», – зазначили у відомстві.


Як відомо, переможна пісня Kalush Orchestra присвячена мамі соліста гурту Олега Псюка.

«Стефанія – так звати мою маму. Цю пісню посвятивши їй, і цю пісню ми представлятимемо на «Євробаченні». Це щирий та душевний трек, який має український етнокод. Європа дуже кайфує від цього стилю», – так про композицію розповідав музикант у лютому під час Нацвідбору.

Проте війна в Україні подарувала рядкам новий сенс. Тепер у багатьох українців пісня асоціюється з рідною землею, домом та сім'єю.

«Люди стали сприймати її як пісню про всіх українських матерів, коли багато українців думали про своїх матерів або сумували за ними. Я думаю, що саме так ця пісня увійшла до серця багатьох», – поділився Псюк у інтерв'ю Rolling Stone.

Нагадаємо, що в Україні також стали популярними іменами на честь назви американського протитанкового ракетного комплексу Javelin, який наші військові використовують для боротьби з російськими загарбниками.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти