Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273001"]
Планирование

Стародавні імена для дітей з різних країн

0
Вибір імені для майбутньої дитини часто стає священним ритуалом, у якому можуть брати участь не лише мама та тато, а й близькі родич

Вибір імені для майбутньої дитини часто стає священним ритуалом, у якому можуть брати участь не лише мама та тато, а й близькі родичі. Сьогодні є безліч різноманітних імен. Пропонуємо ознайомитись зі списком стародавніх дитячих імен різних країн.

Стародавні імена для дітей

Джерело: Freepik

Сучасні батьки вважають за краще називати дітей запозиченими іменами з європейських країн або більш рідкісними народними. Також деякі дають своїм дітям стародавні імена, щоб зробити дитину унікальною та особливою.

Ми зібрали список давніх імен із різних країн. Що якщо назвати малюка одним із них?

Стародавні імена для хлопчиків

 • Перські імена: Абтін, Бехруз, Сайрус, Даріус, Персеполь, Гурмуз, Ардалан
 • Давньоскандинавські імена: Алвіс, Бальдр, Фрей, Гендейл, Гуннар, Локі
 • Румунські імена: Амвросій, Каспар, Емаус, Гагіно, Оті
 • Єгипетські імена: Анкхаф, Банефре, Джау, Хуні, Імхотеп, Недес, Рахотеп
 • Українські стародавні імена для хлопчиків: Борислав, Богумир, Братислав, Всеслав, Єсень, Златослав, Красомир, Любослав, Любомир, Іжеслав, Радімир, Ярослав.

Стародавні імена для дівчаток

 • Перські імена: Абтін, Ардешир, Арія, Аруна, Каса, Реннефер
 • Єгипетські імена: Яхмос, Бамекет, Джаб, Хекена, Ісіда, Хеті, Неферу, Сенен
 • Румунські імена: Аніс, Еманайя, Еверільда, Ліла, Талаїта,
 • Давньоскандинавські імена: Ейр, Фрейя, Герд, Сітка, Хайдрун, Сага, Сів, Валькірія
 • Українські стародавні імена для дівчаток: Богдана, Добродія, Дарина, Ладомира, Владислава, Ванда, Блажена, Олеся, Ростислава, Сніжана, Лучезара.

Цікаві факти про вибір стародавнього імені

Є кілька вірувань щодо того, як правильно вибирати ім’я для дитини. Вважається, що осіннім дітям необов’язково давати особливе ім’я. Можна вибрати як м’яке, так і жорсткіше за звучанням.


Оскільки зимові діти мають більш запальний і нетерпимий характер, краще віддавати перевагу легким і ніжним іменам. Старовинні імена з м’яким звучанням допоможуть врівноважити важкі риси характеру.

Весняні діти відрізняються високим рівнем самокритичності, почуттям гумору та розуму. Щоб допомогти розкрити найкращі якості дитини, рекомендується зупиняти вибір на іменах, що твердо звучать. Діти літа довірливі та легкі на підйом, тому для них також варто вибирати жорсткіші імена.

Яке вибрати ім’я для дитини – вирішувати вам. Враховуйте місце народження малюка, значення імені, ваші почуття, уподобання та сімейні традиції.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты