Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="214844"]
Вагітність

Як вибрати подвійне ім'я для дитини: хлопчики та дівчатка

0
У нашій культурі подвійні імена не надто поширені, однак такий варіант часом може допомогти батькам і допомогти дітям.

У нашій культурі подвійні імена не надто поширені, однак такий варіант часом може допомогти батькам і допомогти дітям.

таємниця імені, дитячі імена

Джерело: pixabay.com

Отже, в якому випадку варто обирати подвійне ім'я для дитини, точніше, 2 імені? Ну, насамперед, якщо вам самим цього хочеться, адже так назвати дитину це досить незвичайно та оригінально. Оскільки, на відміну від західних країн, подвійні імена нетрадиційні, то й правил їхнього поєднання як таких не існує – можна вигадати все що завгодно, а в РАГСІ зобов'язані записати ваш варіант у документи.

  • Якщо мама та тато не можуть визначитись і знайти компроміс, наприклад, тато хоче назвати сина своїм ім'ям, а мама обрала зовсім інше.
  • Плануєте прислухатися до когось значущого для вас. Так, наприклад, співачка Гайтана назвала свою доньку Ніколь, а її батько, конголезець, запропонував дати дівчинці друге ім'я Сапфір.
  • У випадку, коли ви хочете надати дитині вибір у майбутньому, як називати себе і як представлятися оточуючим при знайомстві.
  • Однак, вибираючи два імені, обов'язково послухайте, як вони звучать разом, промовте імена з різними інтонаціями, ніби звертаєтесь до дитини.
  • Не варто забувати і про по батькові – у нас ця частина імені обов'язкова – як поєднуватиметься кожне з імен з по батькові та прізвищем, а також обидва імені разом.
ім'я для дитини, подвійні імена

Джерело: Shutterstock

Подвійні імена для хлопчиків

Олександр-Богдан

Георгій-Дмитро


Олександр-Євген

Дмитро-Данила

Олександр-Павло

Едуард-Антоній

Олексій-Андрій

Максим-Антон

Тимофій-Іван

Кирило-Платон

ім'я для дитини, подвійні імена

Джерело: instagram @family.numerolog.galina

Подвійні імена для дівчаток

Анна-Марія

Анна-Софія

Марія-Вікторія

Поліна-Вікторія,

Софія-Анна

Веста-Мілана

Марта-Іванна

Єва-Валерія

Злата-Марина

Майя-Аніта


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти