Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273610"]
Все буде УКРАЇНА!, Здоров'я сім'ї

Домедична допомога потерпілим у разі отримання фосфорних опіків: поради від МОЗ

Old date:
Current date: 2022.06.25
New date: 2022.04.14
0
Російські оккупанти під час війни використовують заборонене оружня, зокрема проти громадянського населення. Неодноразово було зафіксовано
Російські оккупанти під час війни використовують заборонене оружня, зокрема проти громадянського населення. Неодноразово було зафіксовано використання росіянами фосфорних боєприпасів проти українців.
Домедична допомога потерпілим у разі отримання фосфорних опіків

Джерело: Shutterstock

Фосфорні боєприпаси – це зброя, що містить білий фосфор та поширює запальну сполуку, температура горіння якої перевищує 800°C. Білий фосфор займається від контакту з повітрям, а територія його поширення може сягати кількох сотень квадратних метрів.
МОЗ нагадує правила домедичної допомоги у разі ураження фосфорними боєприпасами. По можливості, відразу викличте бригаду екстреної медичної допомоги. Важливо пам'ятати, що содові розчини та в цілому харчова сода не використовують у наданні допомоги потерпілим від білого фосфору.
Домедична допомога потерпілим у разі отримання фосфорних опіків
Домедична допомога потерпілим у разі отримання фосфорних опіків
Домедична допомога потерпілим у разі отримання фосфорних опіків

Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x