Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273515"]
Все буде УКРАЇНА!, Здоровье семьи

4 поради, як захиститися у випадку ядерного удару

0
Побоювання щодо можливого використання росією ядерної зброї давно вирують серед міжнародних ескпертів. Ми з вами розуміємо, що дл�

Побоювання щодо можливого використання росією ядерної зброї давно вирують серед міжнародних ескпертів. Ми з вами розуміємо, що для раші, то вже край ідіотизму. Та всяке може статися, адже ворог, очевидно, несповна розуму. Знати, як врятуватися у разі найгіршого сценарію, зайвим не буде. Ділимося корисними порадами.

4 поради, як вижити в разі ядерного удару

Джерело: Freepik

Зазначимо, що українські спеціалісти піддають сумніву ймовірність використання росією ядерки. Якщо ж ворог реально прийме рішення атакувати Україну таким чином, то навряд чи використовуватиме ядерну зброю великої потужності. Науковець-хімік Гліб Репіч вважає, що країна-агресорка могла б залучити для війни з Україною тактичну ядерну зброю меншої потужності. При такому розкладі шанс вижити набагато більший, якщо виконувати наведені поради. Про це експерт розповів в колонці для журналу НВ.

1. Підготуйтесь

Коли нависне загроза ядерного удару, треба підготувати запас їжі та води на кілька днів, аптечку, ліхтарик, радіо на батарейках і самі батарейки відповідно.

2. Слідкуйте за сигналами повітряної тривоги

Гліб Репіч вважає, що удар може бути нанесений тактичною ядерною зброєю, яку несуть «Іскандери» або крилаті ракети. Щоб долетіти, їм потрібен час, а отже буде можливість сховатися в бомбосховищі або метро. Укриття в підвалі залізобетонного будинку також може знизити ризик від світлового випромінювання, радіації та ударної хвилі.


3. Треба прийняти йод

Через 10−15 хвилин після вибуху рівень радіації на місцевості почне зростати. В перші години він буде настільки сильним, що менш ніж за годину може вбити. Якщо не буде вітру, то радіоактивне ураження сягне за десятки, а то й сотні кілометрів від епіцентру. З часом рівень радіації почне спадати, бо радіоактивні ізотопи дуже короткоживучі. Поки рівень радіації не знизиться до безпечного ліпше не евакуюватися. За перші 24 години він здатен зменшитися на 80%, а отже в укритті доведеться чекати добу-дві, а краще більше.

4. Слідкуйте за новинами

Радіо на батарейках допоможе бути на зв’язку, бо при такому ударі мобільний зв’язок і інтернет працювати не будуть. Слідкуйте за повідомленнями від військових та ДСНС про подальші дії та евакуацію.

Панікувати не треба. Ці правила треба мати на увазі на крайній випадок. Віримо у перемогу і зберігаємо спокій!Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты