Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="243009"]
Жіноче здоров'я

10 важливих причин, через які у вас уночі болять ноги

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2021.03.31
0
Існує думка, ніби біль у ногах це нормальне явище для дорослих - близько 60% людей старшого віку відчувають неприємні відчуття.

Існує думка, ніби біль у ногах це нормальне явище для дорослих — близько 60% людей старшого віку зазнають неприємних відчуттів під час сну. Однак своєчасна діагностика проблеми може сприяти її вирішенню. Розповідаємо чому насправді болять ноги.

Біль у ногах під час сну

Джерело: freepik

Нога складається з м'язів, шкіри, кісток, суглобів та інших структур, пронизаних нервовими волокнами та больовими рецепторами. Кожна структура може бути джерелом больових відчуттів.

У здорової людини ноги можуть хворіти через надмірне фізичне навантаження, незручне становище або тривале стояння. У жінок болі виникають при вагітності та при вживанні деяких контрацептивів. Зібрали найпоширеніші причини болю в ногах.

Біль у ногах

Джерело: freepik

1. Низький рівень рухливості

Сучасний спосіб життя давно перестав сприяти активному способу життя, адже наші предки були в русі постійно. Слабка навантаження на ноги робить їх м'язи нестійкими, тому нерідко після тривалої ходьби або найменших заняттях спортом виникають болючі відчуття.


2. Незручна поза під час сну

Фахівці стверджують, що розташування тіла під час нічного відпочинку впливає стан ніг. Наприклад, положення лежачи на животі обличчям у подушку має литкові м'язи в незручному положенні. У такому разі навіть легкий рух викликає почуття дискомфорту та болю. Рекомендується спати на боці.

3. Сезон

Як то кажуть, ноги крутить на погоду. Найчастіше болючі спазми супроводжують нас у літню пору. Справа в тому, що саме цього сезону нервові закінчення починають активніше зростати і замінюватися. Причина цього - підвищений рівень вітаміну D.

Чому болять ноги

Джерело: freepik

4. Зневоднення

Не секрет, що вода життєво потрібна людині, адже вона підтримує сотні обмінних процесів в організмі. Низький рівень води може спричинити нічні спазми у м'язах ніг, особливо влітку. Так що намагайтеся дотримуватися водного балансу.

5. Занадто активні тренування

Занадто ретельні тренування нерідко стають причиною болю в ногах, які можуть виявлятися і під час нічного відпочинку. Намагайтеся не перенапружувати м'язи ще раз.

6. Нестача мікроелементів

Нестача магнію, калію та кальцію особливо позначається на м'язових болях. Ці мікроелементи підтримують водно-сольовий баланс, допомагаючи організму краще функціонувати.

Біль у ногах причини

Джерело: freepik

7. Прийом ліків

Деякі лікарські засоби здатні викликати біль у ногах. Звертайте увагу на побічні ефекти препаратів і консультуйтеся з лікарем.

8. Вагітність

Майбутні матусі чудово знають про болі в ногах протягом дня та вночі. Вагітність впливає на кровоносну та нервову системи жінки, звідси і виникає набряк та біль кінцівок.

9. Стан здоров'я

Діабет, депресія, захворювання хребта також можуть спричинити біль у ногах. Тож зверніть увагу на своє здоров'я.

10. Носіння підборів

Під час носіння витонченого взуття центр ваги зміщується в зону попереку і основна частина навантаження переходить на передню частину стопи. Стопа візуально змінює анатомічно правильну форму і неправильно згинається, внаслідок чого виникають болі в ногах.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAРедактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти