Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="273573"]
Все буде УКРАЇНА!, Мама

Як захистити себе та свою дитину за кордоном — 10 правил від UNICEF та МВС

Old date:
Current date: 2023.01.28
New date: 2022.04.13
0
Щоб захистити себе та свою дитину за кордоном, важливо знати про можливу опасность та дотримуватися простих правил, які склали UNICEF

Щоб захистити себе та свою дитину за кордоном, важливо знати про можливу опасність та дотримуватися простих правил, які склали ЮНІСЕФ та МВС України. 

Як захистити собі та свою дитину за кордоном

Якщо ви або ваша дитина в небезпеці – телефонуйте місцевим екстреним службам та звертайтесь до посольства України в країні призначення.

☎️ Лінія екстреної допомоги в ЄС – 112.


 

Як захистити собі та свою дитину за кордоном

 • Завчасно зробіть фото всіх документів, які посвідчують вашу особу та особу дитини. Зберігайте копії цих документів у вашій електронній скринці, щоб мати до них доступ навіть якщо ви втратите свій телефон.
 • Нікому не залишайте свій паспорт та документи дитини (під заставу, для оформлення документів, реєстрації або з інших причин).

Як захистити собі та свою дитину за кордоном

 • Зустрічайтесь з незнайомими людьми, якщо це потрібно, лише в громадських місцях. Попередьте знайомих про те, куди ви пішли та з ким маєте зустрітися.
 • Намагайтесь постійно перебувати в контакті з дитиною (тримайте за руку, не відходьте від візка), перебуваючи у натовпі або у поміщенні з великою кількістю людей.

Як захистити собі та свою дитину за кордоном

 • Не залишайте дітей з незнайомими людьми, якщо вони не є представниками влади приймаючої країни чи волонтерами. Залишати дитину можна лише в офіційних спеціально призначених для цього центрах, які надають послуги з дозвілля, освіти або інші для дітей та їхніх батьків.
 • Проговоріть з дитиною, як діяти, якщо вона загубилася: залишатися на тому місці, де це сталося; звертатися за допомогою лише до людей у ​​формі; не панікувати; нікуди не йти з іншими дорослими, якщо вони не є представниками поліції або іншими людьми у формі (соціальними працівниками, лікарями тощо).

Як захистити собі та свою дитину за кордоном

 • Довіряйте лише офіційним представникам влади, неурядових та міжнародних організацій або волонтерам приймаючої країни. Зазвичай вони одягнені у форму, мають бейдж або знаходяться в офіційних установах. Не стесняйтесь попросити пред'явити документ, що засвідчує приналежність до організації.
 • Подбайте про те, щоб у карману дитячого одягу була записка з інформацією про дитину (ім'я, прізвище, рік народження, ваші контакти, контакти інших близьких людей, медичні потреби, якщо вони є). Якщо дитина досить доросла, попросіть її запам'ятати цю інформацію.

Як захистити собі та свою дитину за кордоном
Використовуйте лише офіційні джерела інформації для отримання допомоги в країні призначення, а саме: офіційні сайти посольств та консульств України в країнах вашого перебування, їх представництва в соціальних мережах, які обов'язково є верифікованими (синьою галочкою); міграційні служби та міжнародна організація з міграції; міністерства закордонних та внутрішніх справ; управління соціального забезпечення та страхування в країнах перебування.

Як захистити собі та свою дитину за кордоном

 • Якщо ви або ваша дитина в небезпеці – телефонуйте 102 (якщо ви в Україні), звертайтесь до посольства/консульства України (якщо ви за кордоном) або телефонуйте за лінією екстреної допомоги в ЄС — 112.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
 • На сайті
 • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти