Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="84462"]
Мама

Наталія Подольська показала маленького сина

Old date:
Current date: 2022.07.01
New date: 2016.02.03
0
Російська співачка не часто показує свого малюка, але чим старшим він стає, тим менша таємність у його мами. 33-річна На

Російська співачка не часто показує свого малюка, але чим старшим він стає, тим менша таємність у його мами.

Наталія Подільська Пресняков
33-річна Наталя відноситься до тих мам, які готові ділитися радістю материнства, але про всяк випадок, обличчя малюка не показують. На останньому знімку Наталя, як будь-яка нормальна і ненормальна мама грає з малюком, але видно лише верхівка Теми та його ніжки у смугастому боді.

Наталія Подольська


Взагалі, мистецтво фотографування дітей так, щоб було видно все, крім особи, схоже, стає модною тенденцією серед знаменитостей середньої руки. Хоча, навряд чи це залежить від ступеня «зірковості», у випадку з Подільською, мабуть, зіграло її звернення до релігії, яке сталося ще до бажаної вагітності.

Наталія Подільська1


Маленький Тема за свої сім із невеликим місяців життя вже побував разом із батьками на зйомках – сімейні фотографії ілюстрували інтерв'ю Подільської та Преснякова. Крім того, приходять у будинок до музикантів та гості, причому разом із такими ж малюками як сам Тема. На фотографії, яку Наталя підписала «Вечірка у Теми вдома», у манежі лежать троє лисих карапузів, а сам господар – у серединці.

Наталія Подільська2

Наталія Подольська познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком, Володимиром Пресняковим-молодшим у 2005 році на знімальному майданчику програми «Великі перегони». Відбулася «хімія», і вони стали жити разом. Щоправда недовго – влітку цього ж року статус стосунків змінився, Володимир та Наталя стали чоловіком та дружиною офіційно, при цьому вони не лише зареєструвалися у загсі, а й пройшли обряд вінчання у московському храмі Святих безсрібників Косьми та Даміана на Маросейці. Обидва дуже хотіли дитині, але виникли незрозумілі складнощі, тривалі обстеження та різні методи лікування не допомагали, як розповідала Наталя журналістам – вони майже впали у відчай, стали звертатися до бога, частіше відвідувати церкву: «Я не буду детально розповідати, через що нам довелося пройти. Але, зізнаюся, сліз було пролито ох як багато. Мені здається, що нас Бог нагородив за терпіння. Те, що у нас не було дітей, стало однією з причин нашого приходу до віри до церкви. Ми одружилися, повінчалися, багато їздили святими місцями, молилися»


Наталія Подільська3

На початку 2015 року Наталя повідомила, що нарешті довгоочікувана вагітність трапилася і вони очікують на малюка на початку літа. Так і сталося, 5 червня 2015 року Наталія Подольська народила хлопчика, якого назвали Артемієм, а вже 19 липня хлопчика охрестили у тому ж храмі, де вінчалися його батьки.

Для Наталії це дитина, як і шлюб — перша, а Володимир Пресняков живе вже у третій сім'ї: першою його фактичною дружиною (вони так і не розписалися) була Христина Орбакайте, донька примадонни російської естради Алли Пугачової. Разом вони прожили майже 10 років, і у цьому шлюбі народився син Микита, якому вже 24 роки. Другий шлюб із модельєром Оленою Ленською був нетривалим та бездітним, і ось тепер 47-річний Пресняков знову тато малюка.


Фото: Instagram

ЧИТАЙТЕ ЩЕ:


Зоряні хрестини. Фото


Наталія Водянова вагітна п'ятою дитиною. Інформація підтверджена


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x