Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="266681"]
Дозвілля

Життєві комікси про материнство: очікування vs реальність

Old date:
Current date: 2022.11.26
New date: 2021.09.02
0
Дівчата, які мріють стати мамами, часто бачать все у рожевому світлі, забуваючи про труднощі материнства. Але, на щастя, досвідчені мами

Дівчата, які мріють стати мамами, часто бачать все у рожевому світлі, забуваючи про труднощі материнства. Але, на щастя, досвідчені матусі знають: догляд за малюком – далеко не просте заняття. І кумедні комікси тому підтвердження.

Смішні комікси про материнство

Кожна мама любить свою дитину, хоча іноді дуже хочеться сховатися від усіх турбот і побути на самоті. Але з появою дітей це вдається не завжди. Дитина – дуже непередбачуване створення. Не встигнеш відвернутися, як він уже прикрашає стіни в будинку, розкидає іграшки, ховається десь у шафі тощо.

Перш ніж завести власних дітей, потрібно задуматися про особисту готовність, наявність у себе терпіння, витримки та бажання приділяти сім'ї більшу частину часу. Смішні комікси про реалії материнства допоможуть не просто піднятий настрій, а й побачити справжню картину.


Побути вдвох зміниться на побути втрьох:) 

Для усамітнення мамам доводиться шукати найнезвичайніші місця, але й тут дістануть:)

Комікси про материнство

Збори перетворюються на цілий квест:)

Кому потрібен альбом для малювання, коли є стіни:)

Комікси

А ще мамам доводиться перетворюватися на рефері на дитячому майданчику:)

Комікси про дітей та материнство

З появою дитини можна забути про нормальний та комфортний сон:) 

Комікс про маму та дитину

Втім, які б складнощі не випадали на материнську частку, але будь-яка мама любить свою дитину і щаслива дбає про неї. А всі ці важкі моменти через роки згадуються як кумедна пригода. А що ви скажете?


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти