Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="239938"]
Виховання

Блогер написала емоційний лист втомленій мамі: він став хітом мережі

0
Американський блогер Даніель Клівленд вирішила підтримати всіх втомлених матерів і написала зворушливе звернення, яке згодом

Американський блогер Даніель Клівленд вирішила підтримати всіх втомлених матерів і написала зворушливе звернення, яке згодом стало хітом мережі.

лист мамі

Джерело: Freepik

Даніель знає, що виховання дітей – це справді складна робота.

У прагненні підтримати мам і допомогти їм не почуватися такими самотніми, вона написала емоційний лист, в якому спробувала надихнути жінок, які втомилися, бути сильнішими.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

лист мамі

Джерело: Instagram/BelleBeastandBabies

«Присвячую цей лист мамі, яка надто втомилася, щоб скласти ще одну порцію білизни. Я бачу тебе. Мамі, яка сидить на брудній підлозі з розкиданими іграшками, не знаючи, з чого почати. Я бачу тебе. Мамі, яка відчуває провину за те, що кричала на своїх дітей. Я бачу тебе. Мамі, яка дивиться Netflix, у той час як у раковині повно брудного посуду. Я бачу тебе», - звернулась Даніель до жінок.


За визнанням мами-блогера, її головне прагнення – дати жінкам зрозуміти, що вони не самотні у своїй боротьбі та втомі, як не самотні й у тому, що іноді не справляються зі своїми обов'язками.

лист мамі

Джерело: Facebook/findingcoopersvoice

«Присвячую цей лист мамі, яка тече сльози від того, що вона не може змусити дитину перестати плакати. Я бачу тебе. Мамі, яка їсть холодну вечерю, щоб решта членів сім'ї могли поїсти теплу. Я бачу тебе. Мамі, яка почувається самотньою. Я бачу тебе. Мамі, яка щойно сходила до продуктового магазину одна зі своїм малюком. Я бачу тебе".

Даніель продовжила свого листа, присвятивши такі слова матерям, які виховують старших дітей. Вона зазначила, що життя батька не стає легшим у міру дорослішання дитини:

«Присвячую цей лист мамі, яка не лягає спати допізна та готує обіди. Я бачу тебе. Мамі, яка прокидається рано, щоб приділити собі хоч трохи часу. Я бачу тебе. Мамі, яка не приймала душ кілька днів. Я бачу тебе. Мати. Я бачу тебе, адже я це ти. Ти не одна», - підсумувала блогер.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти