Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="44208"]
Дозвілля

Ворожіння на Масляну: про що розкажуть млинці

Old date: 2014-02-27
Current date: 2022.05.24
New date: 2021.03.07
8
Щедра Масляна, за традицією, велить нам пекти млинці весь тиждень. Але, виявляється, раніше були прийняті не тільки млинці, а й

Щедра Масляна, за традицією, велить нам пекти млинці весь тиждень. Але, виявляється, раніше були прийняті не тільки млинці, але й особливе ворожіння на Масляну на млинцях. Залежно від цього, які млинці любить наречений чи чоловік, визначаються його основні риси характеру.

Дізнайтеся, що розкажуть про улюблені його смакові уподобання.
Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту! 1. Млинці з медом (або з варенням) – любитель таких млинців вважається найкращим супутником для сімейного життя. У ньому поєднуються і лідерські якості, і добра вдача.
 2. Млинці з цукром – чоловік дуже любить дітей, але вважає за краще покладати турботу та виховання про них на дружину. У сім'ї намагається створити комфорт всім.
 3. Млинці з сиром – чоловіка, який віддає перевагу таким млинцям, сприймають завжди, як дбайливу і добру людину.
 4. Млинці з розтопленою вершковою олією – чоловік здатний відчувати глибоке почуття любові, але мало здатний на успішне господарювання.
 5. Млинці з яєчним начинкою – любитель таких млинців вважається занудним буркуном, скнаром, що воліє проводити час будинку.
 6. Млинці зі сметаною – прийнято вважати, що чоловік, який віддає перевагу таким млинцям, залежить від чужої думки і не трудиться скласти своє.
 7. Млинці із сьомгою (іншою червоною рибою) – любителю таких млинців не позаздриш. Раніше його доброті та ніжності не надавали великого значення, оскільки вважали, що функції захисника та господаря сім'ї він не здатний був виконувати.
 8. Млинці з ікрою - Того, хто любив ці млинці, прийнято сприймати як надійного чоловіка, здатного добре забезпечити сім'ю, але жінка тоді повинна змиритися з його суворою вдачею.

Можна з гумором чи всерйоз оцінювати ворожіння на Масляну. Але вони однозначно вносять свій колорит у це яскраве свято прощання із зимою.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
 • На сайті
 • Відгуки у Facebook

8 коментарів на «Ворожіння на Масляну: про що розкажуть млинці»

 1. Аватар мікрофон:

  ахахахах!! дуже смішний спосіб ворожіння на масляну)))))

  Відповісти
 2. Аватар Gelena:

  мій колишній чоловік теж любив млинці з червоною ікрою, але пара здібностей забезпечити сім'ю не виявив)))

  Відповісти
 3. Аватар Катаріна:

  Ніколи не чула про таке ворожіння на Масляну 🙂 на млинцях ворожити, звичайно, прикольно, але краще за них просто є 🙂

  Відповісти
 4. Аватар Тетяна:

  мій зі сметаною))

  Відповісти
 5. Аватар Еля:

  ой, не судилося мені таке ворожіння на масляну ... на млинцях я не спец взагалі

  Відповісти
 6. Аватар соня:

  А хтось знає ще якесь ворожіння? На масляну на млинцях погадати можна не встигнути, вони швидко зникають

  Відповісти
 7. Аватар Поліна:

  мій чоловік краще за мене млинці смажить

  Відповісти
 8. Аватар Маруся:

  так нехай сам на вас ворожить))

  Відповісти

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x