Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273634"]
Все буде УКРАЇНА!, Мама

5 видів грошової допомоги, яку можна отримати під час війни

Old date:
Current date: 2022.07.03
New date: 2022.04.18
0
Через війну багато громадян залишилися без роботи. Наша держава організувала кілька програм фінансової підтримки для українців. Х

Через війну багато громадян залишилися без роботи. Наша держава організувала кілька програм фінансової підтримки для українців. Хто і скільки може отримати – розовідаємо далі.

Всі види грошової допомоги, яку можна отримати під час війни

Джерело: Freepik

Для внутрішньо переміщених осіб

Щомісяця внутрішньо переміщені особи (ВПЗ) можуть отримувати фінансову допомогу на період воєнного стану та місяць після нього. Для отримання кошти потрібно мати довідку ВПО. Її можна отримати через портал «Дія» або подати заяву особисто до органів соцзахисту, уповноваженої посадової особи органу місцевого самоврядування чи ЦНАПу.

Розмір щомісячної допомоги становить:

 • для осіб з інвалідністю та дітей - 3 000 грн;
 • для інших осіб – 2 000 грн.

Кошти виплачують за повний місяць незалежно від дати звернення та дати припинення чи скасування воєнного стану. Люди, як звернулися за допомогою 30 квітня 2022 року включно, зможуть отримати гроші починаючи з березня 2022 року.

Для внутрішньо переміщених осіб від Агентства ООН у справах біженців

Фінансова допомога від держави під час війни

Freepik

Даний вид підтримки можуть отримати зареєстровані та незареєстровані ВПО, а також постраждалі населення на підконтрольних Україні територіях. Розмір допомоги становить 2200 грн на особу і виплачується за рахунок міжнародних донорів. Надається підтримка у наступних областях:

 • Вінницькій;
 • Дніпропетровській;
 • Закарпатській;
 • Львівській;
 • Тернопільській;
 • Хмельницький.

Для отримання виплати необхідно звернутися на гарячу лінію УВКБ ООН за телефоном 0 800 307 711.

Для сімей з дітьми від ЮНІСЕФ Спільно

Сума грошової щомісячної грошової підтримки становить 2200 грн на кожного члена сім'ї, але не більше як на п'ять осіб. Отримати допомогу можуть сім'ї з дітьми, у тому числі прийомні батьківщини та батьки вихователі, які:

 • мають 3 і більше дітей до 18 років, з яких хоча б одна дитина не досягла двох років;
 • мають 2 і більше дітей віком до 18 років, з яких одна дитина має інвалідність.

Для ВПО від Світової продовольчої програми ООН

Мінамальний розмір допомоги для ВПО складає 2200 грн на особу, а максимальний — 6 600 грн. Наразі програма лише починає працювати в Україні, тому допомогу можна отримати поки що в кількох областях — у Рівненській та Вінницькій. Для цього необхідно звернутися до органів соціальної захисту населення територіальної громади.

Компенсація власникам житла за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб

Виплату від держави можуть отримати власники приватних житлових поміщень, які безкоштовно розміщують у собі ВПО після введення воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги відповідно до Урядової постанови № 505. день). Для отримання допомоги необхідно звернутися з відповідним заявленням до органу місцевого самоврядування.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
 • На сайті
 • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x