Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="278934"]
Психологія

Снайпер Євгенія Емеральд розповіла про вибори на шляху материнства

0
Материнство спонукає жінок робити постійні вибори - Чи використувати епідуральну анестезію під час пологів? Як годувати дитину? Чи

Материнство спонукає жінок робити постійні вибори — Чи використувати епідуральну анестезію під час пологів? Як годувати дитину? Чи повністю поринути в материнство? Чи бути мамою і паралельно будувати кар'єру? А після повномасштабної війни до цих виборів та роздумів додалося ще більше питань…

ГО «Клуб підтримки вагітності та материнства «Лада» підтримує шкірну маму і з повагою ставиться до будь-якого її вибору на шляху материнства. Тому «Ладний подкаст» створень спеціально для підтримки та натхнення жінок у світі материнства.

У нашому підкасті ви познайомтесь з історіями відомих українських мам, які поділятимуться своїм досвідом і своїми виборами в материнстві. А хто найкраще зрозуміє потреби та сумніви мами? — Звісно, ​​мамо, яка пройшла той самий шлях, так само відчувала найрізноманітнішу качалку емоцій і пройшла такі схожі й водночас різні пригоди під назвою «материнське життя».


ЄВГЕНІЯ ЕМЕРАЛЬД (снайперка з позивним Жанна д'Арк, єдина жінка у своєму підрозділі, підприємиця у мирній житті, мама, дружина військового) та ІВАНКА ДУДАР (керівниця проектів у Gunia Project (Production & People)) стали першими героїнями Ладного подкасту.

Перший сезон підкасту реалізовується в рамках всеукраїнського проекту про грудне вигодовування Місія «Лактація» за підтримки міжнародної гуманітарної організації Savethechildren Ukraine. Проект повністю безоплатний і надає унікальну можливість для широкої аудиторії — від вагітних жінок до медичного персоналу — отримати якісну та перевірену інформацію від найкращих спеціалістів та консультантів з грудного вигодовування.

Прослухати і подивитись матеріали ви можете на таких платформах. Apple Podcast, Уoutube, Spotify


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти