Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="276343"]
Новини

Снайперка Євгенія Емеральд розсекретила стати майбутньої дитини

Old date:
Current date: 2023.01.28
New date: 2022.11.22
0
Українська захисниця, снайперка Євгенія Емеральд, яка нещодавно повідомила про свою вагітність, розсекретила стати майбутньою дію.

Українська захисниця, снайперка Євгенія Емеральд, яка нещодавно повідомила про свою вагітність, розсекретила стати майбутньою дитиною.

Під час невеликої вечірки Євгенія повідомила, на кого вони чекають із чоловіком Євгеном Стипанюком. Захисниця не хотіла відразу дізнаватися стати майбутньої дитини, тому їх з чоловіком друзі влаштували подружжю гендер-паті.

Відео вечірки Євгенія розмістила на своїй сторінці у Instagram і прокоментувала його біля короткого посту.

Світ чекає на снайперку! Наше військове бандеро – майбутня дівчинка. Цю дитину нам подарував Бог під час війни. Я точно знаю, що про мініснайперку ​​знатиме весь світ, вона перевершить своїх батьків! – поділилася радісною новиною Емеральд.


Коханий Євгенії мріяв саме про дівчинку. А ось сама Євгенія – про хлопчика. Снайперка з іронією прокоментувала це:

«Це він ще не знає, що таке я у квадраті. Мій татусь зрозумів би його. Давайте помолимося за Євгена».

Емеральд і Стипанюк офіційно одружилися у жовтні цього року, це відбулося прямо на передовій. Пара разом уже близько року. Євгенія деяку годину приховувала від усіх, що вагітна. А потім перевелася з боєвого фронту до тилового, щоб продовжувати захищати країну у безпечніших для дитини умовах. І повідомила про те, що чекає на друга дитину. У декрет захисниця піде лише за кілька місяців.

Для Євгенії Емеральд пошили спеціальну військову форму, оскільки раніше форми для вагітних в Україні не було. Це зробили волонтери з благодійної організації «Землячки. Ukrainian Front». До зими фонд планує виготовити ще близько 2 тисяч форм для жінок, які зараз служитимуть у лавах ЗСУ.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти