Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="6027"]
Новини

У Києві пройшов перший всеукраїнський форум для матусь

Old date:
Current date: 2022.12.02
New date: 2013.01.31
0
Trendy Mama Forum був присвячений найактуальнішим трендам та інноваціям у догляді за малюками. Ідейним натхненником та організатором форуму

Trendy Mama Forum був присвячений найактуальнішим трендам та інноваціям у догляді за малюками. Ідейним натхненником та організатором форуму стала ТМ Pampers, яка також презентувала на форумі оновлений підгузник Pampers Premium Care з інноваційним індикатором вологи.

На форумі виступили як фахівці педіатрії, і відомі мами.Сніжана Єгорова на Trendy Mama Forum Тетяна Знам'янська, президент асоціації неонатологів України, та Євгенія Зброжик, дитячий психолог, розповіли гостям про важливі моменти у догляді за дитиною та її гармонійний розвиток Практичними порадами з тайм-менеджменту для мам з дітьми будь-якого віку поділилася відома ведуча та багатодітна мама Сніжана Єгорова.

Яна Клочкова на Trendy Mama ForumОлімпійська чемпіонка Яна Клочкова зі своїм дворічним сином Сашком провела для всіх бажаючих зарядку. Яна показала вправи, які можна виконувати з малюком удвох.

Молоді мами мали можливість взяти участь у різних конкурсах та вікторинах, що проводились у рамках заходу.


Сучасні тренді-мами прийшли разом із своїми малюками. Практично кожна друга матуся тримала свою дитину в слінгу. А коли малюк починав вередувати – годувала його грудьми. Старшим діткам також не довелося нудьгувати. Вони разом з мамами розважалися в ігровій зоні, яка була облаштована дитячими столиками та різними іграшками.

Фотогалерея

Діти на Trendy Mama ForumРозваги на Trendy Mama ForumІгри на Trendy Mama Forum 

Євгенія Зброжик на Trendy Mama ForumТетяна Знам'янська на Trendy Mama ForumНеонатолог Тетяна Знаменська на Trendy Mama Forum

Вільна обстановка та тепла атмосфера на форумі сподобалась гостям та учасникам форуму, та Moirebenok.ua у тому числіУсміхаюся


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти