Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="131438"]
Новини

4 знаменитих українських мами-одиначки

Old date:
Current date: 2022.12.05
New date: 2017.02.06
0
Сімейне життя складається по-різному, і щось дуже часто трапляється і так, що сім'я виявляється неповною. Причини можуть бути

Сімейне життя складається по-різному, і щось дуже часто трапляється і так, що сім'я виявляється неповною. Причини можуть бути різні, але незмінно одне — мамине кохання. Серед відомих особистостей також чимало жінок, які виховують дітей поодинці, при цьому непогано справляються.

Світлана Лобода

instagram @lobodaofficial

Звісно, ​​у більшості випадків зіркові мами не залишаються без підтримки, як, наприклад, Світлана Лобода та в недавньому минулому Віра Брежнєва – їм доньок допомагали та допомагають досі вирощувати бабусі. А щодо няні, то платна допомога може знадобитися не лише самотнім мамам, а й у повній сім'ї. Так Олена Кравець не приховує, що із її маленькими близнюками працюють кілька жінок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські знаменитості, що народили у 2016 році

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Анна Седокова

Фото опубліковано ANNA SEDOKOVA (@annasedokova)


Екс-солістка дівочої групи «Віа Гра» співачка та бізнес-вумен Ганна Седокова виховує двох прекрасних доньок та сина одна. Дуже енергійна та творча Анна все життя перебуває у пошуках кохання справжнього жіночого щастя. Старшій доньці Сєдоковій, Аліні вже 12 років, її батько — білоруський футболіст, капітан київського «Динамо» Валентин Белькевич, у шлюбі з яким Анна Седокова прожила 2 роки. Молодшій, Моніці – 5, народилася у шлюбі з Максимом Чернявським. Нещодавно Ганна стала багатодітною мамою, на світ з'явилася її третя дитина — син, ім'я якого поки що невідоме, також відсутня офіційна інформація про те, хто є батьком дитини.

Світлана Лобода

❤❤❤love#DominicanRepublic

Фото опубліковано LOBODA❤️ (@lobodaofficial)

Співачка Світлана Лобода виховує 6-річну доньку Євангеліну. Нещодавно Світлана провела з дівчинкою майже цілий місяць, вирушивши з дівчинкою до теплого Майямі. Батько Євингеліни танцюрист Олександр Цар.

Яна Клочкова


«Золота рибка» 34-річна плавчиня Яна Клочкова мама прекрасного 6-річного хлопчика Сашка, якого виховує разом зі своєю молодшою ​​сестрою. Батько дитини, грузинський бізнесмен та спортсмен Леван Ростошвілі у вихованні хлопчика участі не бере, як каже в інтерв'ю сама Яна.

Тіна Кароль

facebookТіна Кароль

facebook Тіна Кароль

Золотий голос України, народна артистка Тіна Кароль, мама 8-річного сина Веніаміна, якого називає головним чоловіком у своєму житті. Самотньою мамою Тіна залишилася після важкої втрати – її чоловік та батько Веніаміна помер від раку у квітні 2013 року після півтора року боротьби з недугою. В даний час Веніамін живе в українській родині у Великій Британії. Там він вивчив українську мову, ходить до українського клубу, в якому танцює український гопак із шаблею, співає українські пісні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Маша Собко вперше показала маленьку доньку
Світлана Лобода показала доньку красуню: місяць разом


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти