Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273415"]
Новини

Катя Осадча розкритикувала вагітну Тодоренко: «Запрошуємо народити у бомбосховищі»

0
Популярна телеведуча Катя Осадча продовжує критикувати дії зіркових колег, які замовчують війну і тим самим підтримують режим

Популярна телеведуча Катя Осадча продовжує критикувати дії зіркових колег, які замовчують війну і тим самим підтримують режим Путіна. Нещодавно зірка прокоментувала «мовчання» Регіні Тодоренко.

Катя Осадча розкритикувала вагітну Тодоренко

Джерело: instagram.com/kosadcha, instagram.com/reginatodorenko

Одеситка Регіна Тодоренко, яка проживає та будує кар'єру в Росії, досі не відреагувала на напад проти України. І це при тому, що її батьки залишились у рідному місті. Дівчина вести себе, як Голуб Миру, не називаючи війну війною. Натомість вона розбирає гардероб для підписників, ділиться рекомендаціями фільмів, а також жаловаться, що її друга вагітність проходить важче за першу.

Водночас українські жінки буквально народжують у бомбосховищах та зруйнованих пологових будинках, а деякі взагалі втратили новонароджених дітей під обстрілами. Та про це Регіна не вважає за потрібне говорити на публіку. Найкраще виклисти фото з коханим Владом Топаловим і підписати: «Світ врятує лише кохання».

Регіна Тодоренко

Джерело: instagram.com/reginatodorenko

Позиція таких зірок, як Тодоренко, викликає негатив у небайдужого суспільства. Воно й не дивно, адже кожен зараз проходить через тяжкі випробування через агресію РФ. Найгірше, що можуть робити подібні селебритіс, — це замовчувати злочини напалої держави і робити вигляд, ніби нічого не відбувається.


Така позиція викликає розчарування та лють не лише у звичайних людей. Серед незадоволених багато українських зірок. Від нещодавно прокоментувати ситуацію вирішила Катя Осадча. Ще на початку війни вона намагалася достукатися до Регіні, щоб та розповіла про російську агресію своїм підписникам. Та все марно. Втім, розмови дівчини про складнощі другої вагітності у таку годину змусили зірку «Світського життя» заговорити знову:

«Не хотіла чіпати тему, але ні, напишу, може, колись крига скресне. Від вагітної Регіні Тодоренко мовчання ще болючіше, запрошуємо народити у бомбосховищі, приїзд організуємо», — прокоментувала Осадча в інстаграм.

Катя Осадча про Регіну Тодоренко

Джерело: instagram.com/kosadcha

Багато хто вважає, що Регіна вирішила мовчати задля спасіння власної кар'єри в країні-агресорці. Ведуча Катя Осадча вже неодноразово говорила про артистів, які мовчати, бо вони «вне політики» і звичайні люди, які нічого не можуть зробити. Проте, маючи мільйонну аудиторію, можна доносити правду про трагедію, яка спіткала українців.

А що думаєте ви?Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти