Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="84124"]
Новини

Актор Андрій Мерзлікін став батьком вчетверте

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2016.01.29
0
Полку багатодітних батьків прибуло! Тепер у сім'ї актора вже четверо дітей Днями популярний актор театру та кіно, якого м

Полку багатодітних батьків прибуло! Тепер у сім'ї актора вже четверо дітей

Мерзлікін

Днями популярний актор театру та кіно, якого ми дізналися після його участі у фільмі «Бумер», поділився із журналістами радісною новиною – його дружина Ганна народила йому хлопчика. Малюка прийняли в одній із клінік підмосков'я, пологи пройшли без ускладнень, мама та дитина здорові й незабаром отруїться додому.

Про те, що Ганна чекає на дитину, вона повідомила сама, коли була вже на п'ятому місяці вагітності. Ще до цього в мережі поповзли чутки і стали з'являтися всілякі версії, які пояснюють, чому Андрій став дедалі частіше з'являтися на світських заходах без дружини. Ганна за фахом психолог, не надто публічна людина, проте дружина супроводжувала справно. Тоді ж Ганна розповіла, що вони безмірно щасливі, вагітність протікає напрочуд легко, а стать дитини вони з Андрієм дізнаватися не збираються - будуть однаково раді появі як хлопчика, так і дівчинки. Такої тактики пара дотримувалася і перед народженням усіх своїх дітей.


Мерзлікінжена

В інтерв'ю одному з російських таблоїдів Андрій розповів, що його дружина чудово виглядає, дуже добре перенесла вагітність та пологи. На його думку, вона навіть розцвіла – і це мама тепер уже чотирьох дітей!

Андрій Мерзлікін та Ганна живуть разом уже 10 років – у березні цього року вони відзначають ювілей своєї родини. За ці роки Ганна народила Андрію трьох дітей: первісток, Федір, з'явився на світ у грудні 2006 року, у вересні 2008 у нього з'явилася сестричка, яку назвали Серафимою, ще одна дівчинка, Євдокія, народилася у серпні 2010 і ось тепер, як каже сам актор: «у мене хлопчик, дві дівчинки та знову хлопчик».

Ім'я новому члену сім'ї батьки поки що не придумали, а може, просто не хочуть поки що ділитися цією інформацією з публікою. Андрій вважає, що називати дитину варто лише після її народження, тому що тільки тоді можна зрозуміти, яке ім'я підходить до її характеру.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти