Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="212036"]
Мама

Українські зіркові мами, які вдало поєднують материнство та роботу

Old date:
Current date: 2023.02.01
New date: 2019.05.06
0
Ці відомі українські мами зуміли поєднати материнство та роботу – погодьтеся, такий приклад надихає. Бути мамою можна

Ці відомі українські мами зуміли поєднати материнство та роботу – погодьтеся, такий приклад надихає.

Українські зіркові мами

Бути мамою можна повністю занурившись у цю непросту роботу, а можна поєднувати материнство з активним життям, роботою, кар'єрою. Так було завжди і будь-який вибір гідний поваги. У цій добірці лише невелика частина жінок, які після народження дитини, часто навіть не однієї, продовжили займатися улюбленою справою.

Наталія Холоденко

Психолог та ведуча Наталія Холоденко на початку березня стала двічі мамою – вона народила славну дівчинку Вів'єн. Маля має старшого братика — шестирічного Ларіона.

Катерина Кухар

Зірка українського балету Катерина Кухар виховує двох діток — 10-річного сина Тимура від першого шлюбу та 4-річну Анастасію, спільну дитину з нинішнім чоловіком та партнером по сцені Олександром Стояновим.


Яна Клочкова

«Золота рибка», найтитулованіша плавчиня України, Яна Клочкова — мати 8-річного хлопчика Олександра.

Аніта Луценко

Спортсменка, фітнес-тренер та спорт-мотиватор Аніта Луценко виховує доньку Мію, якій у червні виповниться 3 роки.

Катя Осадча

Ведуча Катя Осадча — мати двох хлопчиків: 16-річного Іллі та 2-річного Івана.

Олена Кравець

Актриса «95-го кварталу» Олена Кравець — багатодітна мама, окрім 2-річних близнюків Катюші та Ванечки, вона з чоловіком виховує старшу доньку — 16-річну Машу.

Ольга Фреймут

Ведуча та письменниця Ольга Фреймут виховує малюків-погодків – 2-річного Валерія та майже однорічну Євдокію, а також їхню старшу сестру – 13-річну Злату.

Іріша Блохіна

Зірковий тренер, гімнастка Іріша Блохіна, мама 3-річної доньки Жаклін та маленької Габріель, якій у червні виповниться рік.

Марічка Падалко

У сім'ї Марічки Падалко та її чоловіка депутата Єгора Соболєва підростають троє діток — 12-річний Мишко, 11-річна Маша та 9-річна Катя.

Олена Шоптенко

Танцівниця та хореограф Олена Шоптенко — мама хлопчика Олексія, якому у червні виповниться рік.

Лілія Подкопаєва

Уславлена ​​гімнастка, 40-річна Лілія Подкопаєва, виховує двох дітей – 12-річну Кароліну та 13-річного Вадима. Нещодавно стало відомо, що Лілія вагітна третім малюком.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти