Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="269334"]
Новини

Микита Добринін та Даша Квіткова розповіли про відпочинок із сином у Парижі

Old date:
Current date: 2023.03.30
New date: 2021.09.28
0
Наразі новоспечені батьки Даша Квіткова та Микита Добринін переживають складний період. Виправити ситуацію вони вирішили відпустку

Наразі новоспечені батьки Даша Квіткова та Микита Добринін переживають складний період. Виправити ситуацію вони вирішили відпусткою у Парижі.

Микита Добринін та Даша Квіткова на відпочинку з сином

Джерело: instagram.com/kvittkova

Відтоді як Даша та Микита стали батьками синочка Льова, вони почали інакше дивитися на життя. Подружжя продовжує вчитися бути батьками. Для зміцнення своїх вмінь та відновлення сил вони влаштували спільне подорож за кордон.

Для першого сімейного відпочинку із сином пара вибрала романтичне місто Париж. Тут вони гуляють та насолоджуються часом разом. Та, звичайно, подорож не обходиться без сюрпризів, які влаштовує маленький Лев. Квіткова каже, що зміна обстановки їм з Добриніним має піти на користь, оскільки вони переживають непростий період. Що ж, батьківство — справді справа напружена.

«Цього разу Париж уже не здається таким романтичним і безтурботним. Скажу чесно, у нас зараз складний період, тому нашому тріо потрібна була зміна обстановки. Ми вчимося бути батьками, рвемо на собі волосся, плачемо, забиваємось у куток, отримуємо нервні зриви, але вчимося.


Париж чи all inclusive біля басейну? Якщо не хочете хардкор у місті, то однозначно інший варіант. У першому ви забуваєте елементарно поїсти, тому що у молодшого члена сім'ї свої плани. Не хочу вигадувати ідеальну картинку. Для нас ця поїздка квест і досвід, який ми хотіли. Дітки — це важко, але це 100% того варте. Пишу цей пост із номера готелю. Чи дійшли ми до вежі? Ну майже. Раптово наша людинка захотіла додому і ми не сміли відмовляти»,

- поділилася досвідом Даша Квіткова.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Повідомлення, поширення Daria Kvitkova (@kvittkova)


У свою чергу Микита Добринін зізнався, що має палкі стосунки з дружиною. Ця поїздка, каже ведучий, допомагає зміцнити кохання та набратися нового досвіду батьківства.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширення МИКИТА ДОБРИНІН (@nikitadobrynin)


В іншому дописі Даша Квіткова висловилася щодо порад деяких підписників. Так звані знавці постійно критикують матусю, мов «Не так тримаєш дитину», «Не так одягаєш», «Ще не крестила, а вже обличчя показуєш?!», «Не ній, ти не одна народжувала» тощо. Та блогерка впевнена, слухати подібних порадників не варто. Навіть власні батьки не лізуть до них зі своїми знаннями.

«Добре, що з батьками зі старту налагодили правильну комунікацію і дуже вдячні їм за те, що дають поради лише тоді, коли ми їх про це просимо… Багато мам і тат потрапляють під вплив суспільства. На жаль, як виявилося, більшість злих коментаторів — це щасливі мами, які готові тобі розірвати, якщо ти вдруге зробиш те, що їм не сподобається. Дуже важливо не боятися заявляти про те, що тільки ми – батьки – знаємо, як краще і що краще. Важливо відстоювати свою думку, свої кордони і не дозволяти нікому впливати на ваші рішення щодо ваших діток»,

- вважає Квіткова.

Даша Квіткова та Микита Добринін

Джерело: instagram.com/kvittkova

Микита Добринін із сином Льовом

Джерело: instagram.com/kvittkova

А ви згодні з думкою блогерки? Ділиться у коментарях.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти